כמה עולה משלוח שוקולד?

אם אתם ישראלים, רוב השוקולד שאתם טועמים ביום יום, כנראה, מחוויר לעומת השוקולד האמיתי. השוקולד הבלגי. השוויצרי. אלו סוגי שוקולד שקשה להשיג בארץ וגם אם כן המחיר לחבילת שוקולד הוא לא ריאלי בכלל וקשה לצרוך אותו ככה סתם. 

משלוח שוקולד הפך לשירות פופולרי יותר ויותר כאשר אתם רוצים לשלוח את אהבתכם או הערכתם למישהו. בטלפון אחד או לחילופין בלחיצת כפתור, אתם יכולים לשלוח לו מגש או חבילה אישית של שוקולד משובח עם הקדשה חמה. 

אבל כמה זה עולה? האם זה אכן שווה את המחיר שזה עולה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

משלוח שוקולד:

משלוחי שוקולד הם דרך נהדרת כדי לשלוח מתנה נחמדה לחבר או חברה שאתם אוהבים. זה יכול להיות לרגל יום הולדת או אירוע משמעותי אחר, זה לא משנה.

כפי שפתחנו בהתחלה, שוקולד שמיוצר בארץ הוא לרוב שוקולד באיכות נמוכה. השוקולד האיכותי מיובא מחו"ל וגם אז, אלו לא כל הסוגים. רק סוגים מסוימים מיובאים לארץ.

המחיר שלהם גם בהתאם. ניתן לשלם על יחידה בודדת 10 שקלים. בעוד שבסופר או במכולת אתם יכולים להשיג במחיר הזה שתי חפיסות שלמות.

חשוב להבין שכאשר שולחים למישהו משלוח שוקולד לא מדובר בחבילות שוקולד, אלא בפרלינים ופטיפורים מעוצבים ברמה מאוד גבוהה. כך, אתם צריכים להוסיף לעלות הזו את עלות העיצוב וההכנה של כל שוקולד כולל העיצוב של המשלוח. 

כל הפטיפורים מיוצרים משוקולד בלגי או שוויצרי מהאיכות הגבוהה ביותר. משלבים בהם גם אגוזים או שקדים תלוי בסגנון שבחרתם. 

עלות המשלוח עצמה היא בין 30 ל 40 שקלים ומשתנה מחברה לחברה. אין ספק שמשלוח שוקולד זוהי מתנה מרגשת וטעימה, בפרט כשאתם יודעים שזהו שוקולד ברמה הגבוהה ביותר. מידע נוסף באתר https://regalo-gifts.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»