איך מתבצע ניקוי יבש לשמלת כלה?

שמלת כלה תתלכלך במהלך החתונה, תצבור עליה כתמים והמראה שלה בסיום האירוע הוא לא כמו שהיה בתחילה. מה עושים? היות ושמלות כלה תפורות מבדים יוקרתיים ורגישים אי אפשר לכבס ולנקות אותם בשיטות הרגילות והמוכרות לנו. מה כן? אנו צריכים למצוא פתרונות מתאימים שמצד אחד יצליחו להסיר כתמים ולהחזיר את הבוהק הראשוני של השמלה, אך מצד שני שהאריגים לא ייפגעו והשמלה תשמור על המראה המושלם והמרשים שלה, כפי שהיה.

קבלו הצעת מחיר לניקוי יבש לשמלת כלה >>>

כך מתבצע ניקוי יבש לשמלת כלה

  • השלב הראשון הוא בדיקה של השמלה והכתמים שנוצרו עליה. לכל כתם יש טיפול משלו וצריך לדעת עם מה עלינו להתמודד בתהליך הניקיון.
  • השלב השני הוא היכרות עם האריגים מהם עשויה השמלה. יש לא מעט סוגי אריגים, כאשר לכל אריג יש התנהגות משלו. כל אחד מגיב אחרת לחומרי ניקוי ולכימיקלים. וזה אומר שלפי הבדים מהם תפורה השמלה יותאם תהליך הניקוי היבש.
  • השלב השלישי הוא שלב הסרת אלמנטים וקישוטים שניתן להוריד מהשמלה. אלו יהלומים, פרחים או כל אלמנט אחר שמחובר לשמלה למטרת קישוט. אלו לא צריכים לעבור את תהליך הניקוי, והם רק עלולים להיפגש כתוצאה מחשיפה לכימיקלים.
  • השלב הרביעי הוא שלב הטיפול בכתמים העקשניים. לכל כתם מתייחסים בהתאם לצורך על מנת להסיר אותו במהירות ובצורה יסודית בלי לגרום לנזק על האריג כלל.
  • השלב החמישי הוא שלב ניקוי כללי של השמלה. כך שגם אזורים שלא צברו כתמים יעברו ניקוי, מה שיסיר זיעה וריחות לא נעימים, ויאפשר שימוש חוזר בשמלה המדוברת.
  • לאחר הניקוי עוברת השמלה בדיקה יסודית כדי לוודא שיא נקייה וצחה כפי שהייתה. היא תעבור גיהוץ מתאים ותיארז בזהירות כיד להחזיר את השמלה חלקה ונקייה!

מחפשים ניקוי יבש בתל אביב? דברו איתנו >>>

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»