איך מסנן אור LT מסייע לנו?

אם אתם מחפשים מסנני אור שיוכלו לסנן את קרני האור דרך מערכת האוורור שלכם, הרי שאתם מתכוונים למסנני אור LT. כאשר לרוב מדובר במסנני אור המסייעים למערכות האוורור של לולים רבים ודאי תרצו לדעת מה כל כך מיוחד במסנני האור האלו ולמה הם כה חיוניים עבור הלול שלכם

משתלבים במערכת האוורור שלכם

כאשר אתם חייבים להתקין מערכת אוורור בלול שלכם, אתם תהיו חייבים לקחת בחשבון גם את כמות האור הנכנס דרך פתחי האוורור. כאשר אתם צריכים לדאוג לטמפרטורה מסוימת בלול, קרני אור דרך הפתחים הללו עשויים להיות לא טובים לאקלים הלול. על כן, מסנן אור LT על מערכת האוורור שלכם היא פתרון יעיל בהחלט.

יתרה מזאת, מסנני האור הללו הם בעלי התנגדות נמוכה לזרימת האוויר של המאווררים מה שהופך אותה ליעילה ביותר. כאשר אתם צריכים לחשב כל אפקט אקלים בנפרד ולמזג אותם כך שיצרו את האקלים המושלם בעל הטמפרטורה המושלמת עבור העופות שלכם, תרצו לדאוג שיש לכם מסנן אור LT.

דאגה מכל פינה

אם מערכת האוורור שלכם דואגת לפנות לחות, מסנני האור הללו נותנים עזרה נוספת בכך שהם מונעים חלודה או כל קורוזיה אחרת. כך, גם אם איכשהו הצטברו נוזלים כלשהם אשר לא התייבשו כמו שצריך ועשויים ליצור חלודה, מסנני האור המותקנים אצלכם בלול ימנעו מהחלודה להיווצר.

לא משנה את לוח הזמנים

בהתקנת מסנן אור LT, אתם לא צריכים לחשוש מכך שהוא ישנה את סדר היום או הלילה של התרנגולות. תוכלו לראות בדיוק כיצד הוא חוסם את האור כאילו וכמעט לא קיים שם פתח  אוורור ובכך תוכלו לסדר את התאורה למורת רוחכם ולפי הצורך של העופות שלכם, קצב הדגירה וקצב הגדילה.

בשורה התחתונה,

כאשר אתם רוצים ליצור את האווירה המושלמת בלול שלכם, לדעת בוודאות שהעופות שלכם נמצאים בסביבה בריאה ונקייה הן מבחינת הנראות והן מבחינת הבריאות, התקנת מסנן אור LT היא בהחלט חיונית, ממש כמו כל דבר אחר המשרת את הלול שלכם החל מרצפת הלול ועד לגרגרי התירס, גם מסנן אור שווה את המאמץ, בנוסף כדאי לשכור מנהדס חשמל מומחה עבור ההתקנה.

קראו עוד על: מילניום 101

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»