איך מרסקים אבנים בכליות? האם זה מחייב ניתוח?

איך מרסקים אבנים בכליות

אבנים בכליות היא אחת התופעות הקשות והמכבידות ביותר שקיימות. אנחנו עדים לכך כי באוכלוסייה ישנם כיום אחוזים גבוהים מאוד של כאלה הסובלים מהתופעה והם מתמודדים לא פעם עם כאבים לגמרי לא פשוטים.

האבנים בכליות מאוד מציקות ומאוד מכאיבות ולא פעם גם משככי כאבים עוצמתיים במיוחד לא באמת מצליחים להרגיע את הכאב העז.

אז מה עושים עם האבנים בכליות?

האבנים בכליות חייבות טיפול. כלומר יש לדאוג להעלים אותם על מנת שהם לא יגרמו לכאבים או לחסימות. מה שצריך למעשה לעשות זה לרסק אותם וכך הם יוכלו להיפלט יחד עם זרם השתן. 

איך מרסקים אבנים בכליות? הדרך לעשות את זה היא או בניתוח או בפרוצדורות אחרות שהן לא פולשניות. הניתוח הוא משהו שכמובן אף אחד לא שש לעשות את זה. מי מעוניין לעלות מרצונו הטוב על שולחן הניתוחים? ברור שזוהי לא אחת האופציות המועדפות על אף אחד.

אך מה לעשות שישנם מקרים אשר בהם אין באמת דרך טובה יותר ורק האופציה הזו היא שתהיה יעילה. זה עשוי לקרות במקרים אשר בהם מדובר באבנים גדולות מאוד אשר נתקעו במקומות בעייתיים וגורמים לכאבים עזים מאוד. או אז הניתוח יהיה יעיל ויפתור מידית את הבעיה.

ניתוח לייזר

כיום מקובל מאוד לבצע את ריסוק האבנים שבכליות באמצעות ניתוח לייזר. מדובר בטיפול שהוא הרבה יותר ידידותי. הוא נעשה רק חיצונית ומשפיע על האבנים הנמצאים בפנים בכליות.

חשוב לדעת כי האבנים בכליות לא חייבות להיות גדולות מאוד. הן גם יכולות להיות אבנים קטנטנות ממש אך אם הן מתמקמות באזורים בעיתיים הן מסבות כאב נורא וסבל בל יתואר. הפתרון של הלייזר יעיל מאוד ומומלץ אותו.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בנושא בקרו באתר https://nk-urology.com

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

קרטונים לאריזה
בית וגינה
משה יצחקוב

קרטונים לאריזה – הביאו בחשבון איכות הייצור

מסתכלים על אפשרות רכישה של קרטונים לאריזה ותרצו להיות בטוחים כי אתם בוחרים במענה הטוב ביותר שיהיה זמין לכם בעניין הזה? דעו לכם כי תוכלו למצוא מבוקשכם במאת האחוזים וזאת ללא יותר מידי קושי עם כך. רק תרצו לשים לב

קרא עוד»
מניקור
טיפוח
משה יצחקוב

מה חשוב שיהיה במניקור מוצלח?

טיפולי מניקור הינם טיפולים שכדאי מאוד להשקיע בהם, אך כדי שהם יהיו יעילים, חשוב מאוד לבחור במטפל מקצועי שיבצע את הטיפולים כראוי. בבואכם לחפש מניקוריסט או מניקוריסטית לצורך ביצוע טיפולי מניקור כדאי שתיקחו בחשבון מספר פרמטרים חשובים וכך תוכלו להבטיח

קרא עוד»
קרע בלברום כתף
Blog
משה יצחקוב

5 דברים שלא ידעת על קרע בלברום כתף

קרע בלברום בכתף נחשב לתופעה שכיחה למדי בעיקר בקרב ספורטאים אך לא רק. הקרע עלול להיגרם כתוצאה ממגוון סיבות, אם כי לרוב מדובר על עומס יתר במפרק. לברום זה שם הרקמה הסחוסית שממלאה תפקיד חשוב בכתף. כאשר חוזרים על פעילויות

קרא עוד»