איך בוחרים מכון לאיגרוף תאילנדי בתל אביב?

איגרוף תאילנדי מעניין אתכם? רוצים להתחיל להתאמן באופן קבוע? מחפשים ענף ספורט מוצלח ומספק? איגרוף תאילנדי בתל אביב בהחלט עונה על כל ההגדרות שאתם מבקשים. בכדי להקל עליכם במציאת מכון לאיגרוף תאילנדי בתל אביב, הכנו את המאמר הבא.

בשורות הבאות תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים או רוצים לדעת על איגרוף תאילנדי.

בואו נתחיל מהתחלה. מה זה בעצם איגרוף תאילנדי? מה המקור של השיטה? האם זה מה שאנחנו מכירים היום? לקריאה אודות קורס איגרוף תאילנדי

מה זה אגרוף תאילנדי?

אגרוף תאילנדי הוא עוד אחד מענפי הספורט בתחום הקרבות. אין מה לומר, בשנים האחרונות שיטה זו גם נכנסה לראש הרשימה ומתקיימות תחרויות בינלאומיות בתחום. הסיבה להתעניינות הרבה באגרוף תאילנדי היא לא מעט בזכות הייחודיות של שיטה זו וכפי שנפרט בהמשך.

מקורה של לוחמה זו הוא כמובן בתאילנד. בעבר הלוחמה התבצעה בין שני לוחמים רכובים על פילים תוך שהם נלחמים אחד בשני בעזרת כלי נשק.

לאגרוף תאילנדי יש ייחודיות רבה גם בגלל החוקים והכללים הייחודים שהיא מתאפיינת בהם. לדוגמה, בעת הקרב, אסור לאחד להפיל את יריבו וכל הקרב צריך להתבצע בעמידה. כמו כן מותר להכות את היריב בכל אבר חוץ מבראש.

שיטת ניקוד בקרב

כמו כן שיטת הניקוד של שיטה זו שונה לחלוטין משיטות אחרות. כל קרב הוא 5 סיבובים, כל סיבוב הוא באורך של 3 דקות, ובין כל סיבוב עושים הפסקה של 2 דקות. במהלך הסיבובים מקבל כל אחד נקודות על פי רמת הדיוק והעוצמה של המכות בשיטת ה- 10 נקודות.

בכדי למצוא מכון לאיגרוף תאילנדי בתל אביב, תלכו לבדוק מאיזה מכון יצאו הגדולים ביותר, ומי המאמנים שם. למידע נוסף בנושא קורס איגרוף תאילנדי בתל אביב

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»