איך מתחילים להתאמן על גלישת לונגבורד?

לא מעט גולשים בתחילת דרכם או אפילו לא בתחילת דרכם, מוצאים את עצמם בים חותרים בכל הכח לעבר גל כלשהו ולא מצליחים לתפוס אותו. או במקרה אחר, גולש אחר לקח אותו לפניהם. כמו כן, לא מעט מהם תופסים את הגל מאוחר מאוד ולא נותר להם יותר מדי זמן על הגל. לכן, אם אתם רוכבים על שורטבורד ואתם מעוניינים לגלוש בצורה איכותית ומהנה יותר, כדאי מאוד שתכירו את הלונגבורד. על אף שמדובר על גלשן שיש צורך להסתגל על הגלישה שבו וללמוד כיצד להתאמן עליו באופן ספציפי, זה בהחלט שווה את זה.

למה לגלוש על לונגבורד?

על אף שלא מעט גולשים הולכים דווקא על השורטבורד, חשוב מאוד לדעת שהלונגבורד משמש בצורה טובה יותר לצורך גלישה ובייחוד בישראל שבה גובה הגלים בים הינו עד 60 ס"מ. מכיוון שמדובר על גלים קצרים, היכולת לתפוס אותם עם שורטבורד היא מורכבת יותר או מוגבלת יותר. כמו כן, עם השורטבורד, התפיסה של הגל מאוחרת והזמן האיכותי על הגל מצטמצם באופן ניכר ועל כן, אין ספק שבכדי להאריך את הזמן האיכותי על הגל כדאי להחליף את השורטבורד בלונגבורד. הלונגבורד מאפשר לכל גולש להתגבר ולגשר על כל תנאי גל, מסתכלים באשר יהיו.

איך מתחילים להתאמן על גלישת לונגבורד?

אם אתם מעוניינים להתחיל להתאמן על גלישה בלונגבורד, קודם כל חשוב שתרכשו לונגבורד שמתאים לכם מכל הבחינות. לאחר מכן, תוכלו ללמוד ממורים מקצועיים בתחום או שפשוט תוכלו ללמוד טכניקות שונות מגולשים בים או באינטרנט. הדבר החשוב ביותר בסופו של דבר הוא הגלשן שלכם וכאשר אתם בוחרים בלונגבורד, אין דבר נוח וטוב יותר מלהתאמן עליו.

מחפשים חנות גלשנים איכותית?

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»