איך תתמודדו בתור הורים עם התופעה של הרטבת לילה אצל ילדכם?

הרטבת לילה היא אמנם הביעה של הילד שלכם. אבל כל בעיה של הילד הופכת להיות גם בעיה של ההורה. כיוון שהוא לוקח אחריות על הילד וחפץ בטובתו. הוא מעוניין לסייע לו ולתת לו את הכול למען יהיו לו חיים טובים ומאושרים. והוא עושה מאמצים רבים כדי לספק לילד מענה מושלם לכל צורך, ולפתור עבורו את הקשיים ואת הבעיות. הורים רבים שואלים את עצמם מה נדרש מהם לעשות כדי לפתור את בעיית ההרטבה. כיצד ניתן ללמד את הילד לשלוט בצורה מלאה על צרכיו? איך ניתן ללמד אותו להימנע מהרטבות לילה?

התשובה של ד"ר קובי שגיא

התשובה הניצחת שמוכיחה את עצמה בקרב מספר רב של ילדים נמצאת אצל ד"ר שגיא. מדובר על מרפאה מיוחדת אשר מציעה מענה בתחום הרטבות לילה בקרב ילדים ובני נוער. הטיפול יוצא מנקודת הנחה שהרטבת לילה נובעת מחמת שינה עמוקה של הילד. כלומר, אין לילד המרטיב שום בעיה רפואית ואף גורם אחר שגורם לו לאבד שליטה במהלך הלילה. הבעיה רק התנהגותית. ולכן הטיפול המוצע הוא טיפול התנהגותי. הוא מתנהל באופן מקוון, כאשר הילד פוגש את הד"ר באמצעות המחשב ומנהל אתו את המפגש בלי לצאת מהבית. הטיפול יעיל ומוכיח את עצמו בקרב מטופלים רבים.

כיצד עובד הטיפול של ד"ר טל שגיא?

חשוב לציין כי לצד הטיפול ההתנהגותי משלב ד"ר טל שגיא גם שימוש במכשיר מיוחד שנועד לעזור לילד להתעורר בלילה. המכשיר מאותת ברגע האמת ואמור להעיר את הילד. במקרה ושנתו של הילד עמוקה מאוד, חשוב כי ההורה ישתף פעולה ויקום להעיר את הילד. כך יצבור הילד לעצמו חוויות של הצלחה והוא יעצים את הכוחות שלו ואת האמון בעצמו. כי כאשר הוא מתעורר ופונה לעשות את צרכיו הוא מאפשר לעצמו לקום בבוקר יבש. וליהנות מבוקר נעים ונקי יותר.

האם יש המלצות על הטיפול?

לפני שמתחילים טיפול חשוב לקבל המלצות ולוודא כי אכן מדובר על טיפול מוצלח שמוכיח את עצמו. כדאי לשוחח עם מטופלים של ד"ר קובי שגיא ולשמוע את ההמלצות החמות שלהם.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»