איך מפיצי ריח יכולים לסייע לעסקים

החושים שלנו יכולים להשפיע על התפיסה שלנו הרבה יותר מכפי שנדמה לנו.

כאשר הם חושבים על דרכים בהן הם יוכלו להשפיע על הלקוחות שלהם לחוות חוויה נעימה יותר במסגרת העסק שלהם, רוב בעלי העסקים חושבים על השפעה על חושים כגון חוש הראייה או המישוש, והם נוטים לייחס פחות משמעות לחוש הריח.

במאמר זה נספר לכם על הדרכים השונות בהן מפיצי ריח יכולים לסייע לעסק שלכם באמצעות שדרוג החוויה של הלקוחות שלכם. להמשף קריאה בנושא מפיץ ריח לעסק

שיווק באמצעות ריח הוא תחום הגדל בקצב מסחרר

לפי מיטב ההערכות, עד שנת 2024, שווי השוק העולמי של מוצרי שיווק באמצעות ריח יעמוד על 92 מיליארד דולר. קחו רגע כדי לעכל את הנתון הזה היטב.

למעשה, מחקרים רבים בתחום של הפסיכולוגיה של הקנייה מעידים על כך שלקוחות מעידים על חוויית קנייה נעימה יותר – אשר מן הסתם גורמת להם להוציא יותר כסף מהכיס שלהם – ככל שהריח השורר במקום העסק נעים יותר.

מדובר בצעד שיווקי יעיל, אך חסכוני

כאמור, מדובר על תחום ההולך וגדל, ושמאחוריו עומדים מחקרים מקצועיים ואמינים בתחום ההשפעה ופסיכולוגיית הקנייה.

אך בעוד שהיעילות של שיטה זו להשפעה על הלקוחות איננה מוטלת בספק, העלות של שיטה יעילה זו כלל איננה בשמיים עבור רוב בעלי העסקים.

פירוש הדבר שבתור בעלי עסק יש בידיכם כלי שימושי ויעיל ליצירת חוויית לקוח איכותית ונעימה יותר, וזאת מבלי להוציא יותר מדי כסף. 

חוש הריח משפיע

ממחקרים בתחום עולה כי ריחות משפיעים על המצב הרגשי הן של הלקוחות והן של העובדים בעסק, מה שאומר שבדרך זו אתם יכולים להשפיע לא רק על הלקוחות שלכם, ולהעניק להם חוויה איכותית יותר, אלא גם על הרגשות של העובדים שלכם – מה שיגביר את הסיכויים שהם יתפקדו טוב יותר. למידע בנושא מפיצי ריח חשמליים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»