מומחה אקוסטיקה, כיצד יוכל לעזור לי?

מתי אתה זקוק לשירותי הנדסה אקוסטית? האם תהית אי פעם מדוע תצטרך ליצור קשר עם מהנדס אקוסטי? מהו יועץ אקוסטי?

יועץ אקוסטיקה יכול לעזור לתכנן, להעריך, לנהל ולשלוט בסאונד וברטט בסביבה הבנויה. הם עשויים לספק ייעוץ לתכנון או הערכה של אקוסטיקה בבתים, מקומות עבודה, מתקני פנאי, סביבת חוץ וכן הלאה. התפקידים שביצעו יועצים אקוסטיים עשויים לכלול: הצעת ייעוץ לאדריכלים ומעצבים אחרים, יעוץ אקוסטי למסעדות, לבתים פרטיים ועוד…

התייעצו עימנו!

מהנדסים אקוסטיים לרוב בעלי תואר ראשון או מוסמך גבוה יותר באקוסטיקה, פיזיקה או תחום הנדסי אחר. העיסוק כמהנדס אקוסטי בדרך כלל דורש תואר ראשון עם תוכן מדעי ומתמטי משמעותי.

מהי בכלל אקוסטיקה?

אקוסטיקה היא ענף הפיזיקה העוסק בחקר כל הגלים המכניים בגזים, נוזלים ומוצקים כולל נושאים כמו רעידות, צליל, אולטרסאונד ואינפר-סאונד.

פתרון אקוסטי מושלם בעבורכם

פתרון פירושו לא רק לספק את המוצרים הטובים ביותר, אלא גם לספק את השירות הטוב ביותר. אנו גאים להציע הנדסה אקוסטית וכן שירותי התקנה.

נשמח לספק בעבורכם פיתרון מלא של אקוסטיקה, החל משירותי הנדסה אקוסטית באתר, לבחירת מוצרים ועד התקנה בשטח לבחירתכם.

המוצרים האקוסטיים של סונקס בעבורכם

סונקס אקוסטיקה משווקת ומייצרת ספוגים אקוסטיים, עץ אקוסטי, תקרות עם בליעה אקוסטית חזקה, בולמי זעזועים למכונות, יריעות בידוד אקוסטי לריצוף וחוסמי רעש לקירות.

על מנת לחסום את העברת הצליל מחלל אחד לחלל השני, עליכם להשתמש בחומרים צפופים כחלק ממכלול אטום לרעש. אנו מציעים בשבילכם מבחר עצום של מוצרים ופתרונות כדי לפתור את צרכי בקרת הקול שלך. הפתרונות שלנו כוללים חומרים לספיגת, הפצת קול או חסימת קול ושליטה ברטט מבני. המוצרים שלנו מציעים את הביצועים הטובים ביותר וזמינים במגוון וריאציות, סגנונות וחומרי ליבה כדי לעמוד בדרישות הפרויקטים.

הצוות המיומן שלנו ישמח להגיע לאתר שלכם, לביצוע בדיקות קול ורעידות, ניתוח נתונים ולבסוף אספקת דוחות עם המלצות כיצד לפתור כל סוג של בקרת צליל או רעש.

הצוות שלנו מיומן בהערכת יישומים אדריכליים, תעשייתיים וסביבתיים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»