איך מתאימים מגשים לתקרה אקוסטית?

לאור העובדה שקיימים כמה סוגים של תקרה אקוסטית, יש לסווג בשלב הראשון את המטרה ובהתאם לכך לבחור את התקרה המתאימה ביותר מתוך ההיצע הקיים.

התאמה של מגשים לתקרה אקוסטית

בשלב ראשון בנושא  מגשים לתקרה אקוסטית יש לחשוב על רמת נטרול הרעשים הנחוצה בבית או במשרד הספציפי. אם מדובר במקום שאין בו בדרך כלל רעשים, לא בתוך הבית ולא ממה שקורה בבתים שקיימים איתם קירות המשותפים, בדירות או במשרדים הסמוכים וגם אלו שנמצאים מעל ומתחת כשמדובר בבניין רב קומות. 

אם מדובר במקום שרמת הרעשים שלו היא מינורית, אפשר להתקין מגשים אשר כוללים צמר סלעים. חומר זה מנטרל את מרבית הרעשים ויוצר חיים רגועים.

אך אם מדובר במקום שיש בו רעש רב, כיוון שהקירות דקים או כיוון שהשכנים הם רעשניים, הפתרון הוא להתקין אריחים מינרליים אשר כוללים צמר זכוכית וגם צמר סלעים דחוס. השילוב של שני החומרים הללו לאורכם של כל המגשים יוצר שקט מוחלט.

התקנת מגשים ייעודיים 

מגשים לתקרה אקוסטית מסייעים מאד לאורח חיים נורמטיבי בדירות ובמשרדים, עם זאת מדובר בתהליך התקנה שהוא די פשוט. אנשי מקצוע אשר מתורגלים בעבודות מסוג זה מסוגלים להתקין שורה ארוכה של מגשים תוך פרק זמן קצר יחסית על תקרת הגבס שהותקנה במקום זה.

מעצב הפנים או הלקוחות בוחרים את המגשים המתאימים ביותר גם מבחינה עיצובית בהתאם לנראות המקום, הצביון שנבחר והצבעים הדומיננטיים שלו. בוחרים במגשים לבנים או אפורים אטומים שמשתלבים יפה בנראות הקיימת או המתוכננת במרחב.

ייעוץ מקצועי בתחום זה

התקנה של מגשים לתקרה אקוסטית היא נישה ייחודית בתחום הבנייה והשיפוצים ולכן חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי ההתאמה המושלמת. מידע נוסף באתר https://www.profirol.co.il

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»