איך מערכת ישיבה מוסיפה לעיצוב הבית?

המאמר באדיבות רהיטי בית אלי

כשקונים מערכת ישיבה חדשה, צריך להבין שמדובר באלמנט מרכזי מאוד שמשפיע על עיצוב הבית. כשמבינים באילו אופנים מערכת הישיבה מוסיפה לעיצוב הבית, נוח יותר לבחור את הסגנון שמתאים לכם ולחזון העיצובי שלכם. 

עיצוב מחבק או עיצוב מרווח 

באמצעות מערכת ישיבה ניתן להקנות בית עיצוב מחבק, חמים ומאוד "ביתי" במובן הקלאסי של המילה. עם זאת, אפשר להקנות גם עיצוב לחלוטין אחר, יותר מרווח, פתוח, מודרני. עיצוב ביתי במובן המסורתי של המילה זה עיצוב יותר ממלא. מערכות ישיבה שממלאות את החלל ומשאירות פחות אזורים ריקים מתאים לאנשים שמתחברים עם הקו הרעיוני הזה. לעומת זאת, אם אתם מרגישים חיבור לחלל יותר פתוח ופחות סוגר, תרצו ככל הנראה להכניס מערכת ישיבה בעיצוב קליל יותר. סגנון כזה, אגב, מתאים מאוד לבתים קטנים או חללים מצומצמים. 

עיצוב ששובר את המסגרת 

באמצעות מערכת ישיבה מתאימה, אפשר לקחת את עיצוב הבית הנוכחי ולשבור אותו במובן העיצובי של המילה. למשל, אם מאסתם בעיצוב הבית כפי שהוא אך אין לכם את הרצון להשקיע זמן וכסף בשיפוץ, אפשר להחליף את מערכת הישיבה הנוכחית. בוחרים בעיצוב שונה לחלוטין, שעומד בניגוד לעיצוב הישן יותר, שכבר לא מתאים לסגנון החיים הנוכחי שלכם. 

גידור של חלל בתוך חלל 

דרך שונה לגמרי שבה מערכת ישיבה תוכל להוסיף לעיצוב הבית שלכם מתאימה אם הסלון שלכם מאוד גדול ומרווח. בבתים שבהם הסלון מתחבר עם המטבח או שמדובר בסלון מאוד גבוה, אפשר להשתמש במערכת הישיבה להגדרת מיקוד בתוך השטח הגדול יותר. מערכת ישיבה שתמקמו בפינה מסוימת של הסלון יוצרת מעין גומחה אקולוגית מבחינה עיצובית. את הגומחה הזאת ניתן להדגיש על ידי הצבע, העיצוב והפרופורציות בהעמדת מערכת הישיבה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»