עזרי שמיעה שכל כבד שמיעה צריך בבית

חייהם של כבדי השמיעה מורכבים מאתגרים רבים. כאנשים בריאים אתם אולי לא חושבים על המשמעות של להיות מנותק מהסביבה בלי יכולת להבין מה קורה מסביבכם.

דמיינו שאתם נמצאים בשולחן, אוכלים עם המשפחה, פתאום אתם רואים את הפרצופים של כולם נמתחים בחיוך רחב, כולם צוחקים, אבל רק אתם, מכולם, מנותקים, לא מבינים על מה הצחוק ומצטרפים בצחוק נבוך.

כך נראים חייהם של כבדי שמיעה, בלי העזרים הנחוצים. העזרים האלו מאפשרים להם לחיות חיים חברתיים כמו כולם ולהקל על הסבל הרב שיש בחיים כאלו.

אז אלו עזרי שמע כדאי להכיר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

עזרי שמיעה שכל כבד שמיעה צריך

אם אתם יודעים שכבד השמיעה אוהב להאזין להרצאות, מוזיקה, יש מיקרופון חיצוני שיכול לעזור לכם בזה. הוא מעביר את תכני האודיו ביתר קלות לכבד השמיעה.

יש אנשים שלפני שאובחנו ככבדי שמיעה, היו כל היום באוזניות (אחת הסיבות ללקות שמיעה היא מוזיקה בווליום גבוה) ובמצב הנוכחי מאוד קשה להם, המכשיר הזה פותר את הבעיה.

מכשיר נוסף הוא להעברת מדיה בקלות. זהו מכשיר קטנטן שמתחבר בנוחות לאוזניים ומתחבר בצורה אלחוטית לטלוויזיה ומאפשר צפייה נוחה. אם אתם יודעים שכבד השמיעה אהב לצפות בתוכניות מסוימות, הזמינו מכשיר כזה שמתחבר בצורה אלחוטית כדי להקל עליו את הצפייה והבנת התכנים שהוא רואה.

מכשיר נוסף שנחוץ לכל מי שיש לו לקות שמיעה ורוצה לשמוע היטב את הדיבור בטלפון, יש אוזנייה מיוחדת ללקויי שמיעה שמאפשרת שמיעה נוחה של השיחה, ראו לדוגמה שתל שבלול. חשוב לציין שדיבור בטלפון זה אחד הקשיים של סובלים מלקות שמיעה, בגלל הקו שלא תמיד יציב ואיכות השמיעה בטלפון שהרבה פעמים היא לא גבוהה.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»