תמיד רצית פינה מעוצבת? 5 דברים שכדאי שיהיו בה

יצירה של פינה מעוצבת היא משימה שאולי נראית פשוטה, אבל רק לאחר שמבינים את כל הגורמים שאר יכולים לסייע לפינה להיות מושלמת מבינים גם את כל הנדרש כדי לבצע את הבחירה וההעמדה בצורה הכי טובה שאפשר. הנה חמישה פריטים שאיתם ניתן להרכיב באופן אישי את הפינה הכי נוחה ויפה למראה, שכל אחד מאלה כוללים מגוון רחב של בחירות שמביאות אל ההתאמה הכי אישית כמו אלמנטים של תאורה, אקססוריז מעוצב, מבחר שטיחים איכותיים ועוד.

תמונה

תמונה יכולה לחסוך אלף מילים ולהעביר הרבה מאוד דרכה. בחירה של תמונה יכולה להעשיר במאוד כל סוג של פינה, החל מהסלון ועד לפינה של משפחה עם תמונה משפחתית בצורה של קולאז' נחמד. ניתן לבחור כל סוג של תמונה  או אפילו אוסף של תמונות מעוצבות, העיקר שהיא תהיה בסגנון אהוב שמתקשר לכלל העיצוב.

טפט

הוספה של טפט לא רק משדרגת פינה אלא מגדירה אותה ואת האזור שלה בצורה נפלאה ופשוטה. טפט הוא קל להתקנה, בייחוד כאשר הוא נועד לאזור קטן, ועם המבחר הענקי של טפטים ניתן למצוא את האחד שיגרום לרצות טפטים לכל יתר החללים של הבית…

גוף תאורה

תאורה היא לא רק דבר שתורם לאור מלאכותי בשעת חשיכה אלא גם אלמנט שיוצר אווירה. בכל פינה ניתן להתאים סוג של גוף תאורה כמו מנורת שולחן, מנורת עמידה או מנורה תלויה מהתקרה. רק בוחרים מה שהכי מתאים לפינה.

שטיח

כדי להגדיר פינה נעימה, כמו פינת ישיבה, זה מאוד מומלץ להניח שם שטיח עגול או שטיח טלאים סהרה שטיחים, כדי לקבל גם סימון של המקום וגם הפיכת האוירה להרבה יותר נעימה ורכה. יש מגוון רחב של שטיחים מכל מיני סוגים, וגם השטיחים העגולים יכולים להיות גבוהים מסוג שאגי, או קצוצים ועם דוגמא מעניינת.

רהיט

רהיטים הם כאלה שמשרתים מטרה, יש כאלה ששימושיים ויש אחרים שנועדו ליופי ועיצוב בעיקר. פינה נהדרת יכולה להיות כוללת מדפים דקורטיביים או רהיט קטן שמעשיר את המראה של אותה הפינה, כמו הדום או שולחן צד קטן. כאן זה רק חשוב לזכור כי המוסיף לפעמים הוא רק גורע ומעמיס בצורה שהיא יתר על המידה.

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»