השתלת שיער fue

בשנים האחרונות, יותר ויותר גברים מודעים לכך שיש פתרון להתקרחות. ולא, הפתרון אינו עוד תרופת 'פלא' להצמחת שיע –  אלא שהוא פתרון מדעי אשר עוסק בדרך בה אפשר לקחת זקיקי שיער קיימים (מאזור פורה בגוף) ולהשתילם בקרקפת – שם השיער צומח ומתמלא באמצעות השיטה. שיטה זאת ידועה כהשתלת שיער, בעוד שהיא נעשית באמצעות תהליך הידוע בשם השתלת שיער fue שמוכרת ונחשבת מומלצת במיוחד. 

אבל מה צריך לדעת על השתלת שיער ועל שיטת  fue?

השתלת שיער היא טכנולוגיה חדשנית שמאפשרת לקיחת זקיקי שיער ממקומות פוריים בגוף (כמו אחורי העורף) והשתלה של זקיקי השעיר באמצעות מחט מיוחדת אשר מבצעת את הפעולה. תהליך זה נעשה על ידי רופאים מומחים כמו גם בקליניקות להשתלת שיער שנמצאות בארץ ובעולם! 

למידע מקצועי נוסף:

https://drzrian.co.il/

מידע אודות שיטת FUE

שיטה זה היא הפופולארית מבין שתי שיטות נוספות והיא מספקת את היכולת לקבל את המראה הטבעי יותר בעת תהליך הוספת שיער אל הראש. השיטה משמעותה: Follicular Unit Extraction והיא מספקת צפיפות שיער באופן מהיר ויעיל. באמצעות השיטה לוקחים המומחים דגימות שיער אל המעבדה, כאשר בכך נעשית בחירה של רקמות שיר חיות. הבדיקות יאפשרו ייצור שתלי שיער מתאימים במעבדה. באמצעות השתלים שנוצרים מזקיקי השיערה, אפשר לבצע השתלת שיער ולעשות זאת דרך התאמה מושלמת. 

כיצד מתכוננים להשלת שיער?

על מנת להתכונן לתהליך, יש לבצע אבחון על ידי אנשי המקצוע. האבחון נעשה באמצעות בחינה מיקרוסקופית של זקיקי השערה ולאחר מכן התאמת השתלים לקרקפת במעבדה. מי שירצה לעבור את התהליך בצורה נכונה – יוכל לפנות אל קליניקות אשר מבצעות השתלת שיער לנשים בטורקיה או בארץ (וגם לגברים כמובן), תוך שיכון בבית מלון איכותי – זאת כאשר מבצעים את התהליך בחו"ל. בכך ניתן להנות מתהליך מהיר, במחיר נוח. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»