צילום אוכל

רוצים להוציא ספר בישול מלווה בהמחשות? בעלי קייטרינג? בעלי מסעדה? שיווק אוכל נעשה על ידי יצירת תמונה טובה ומגרה, המציתה את לב הצרכן.

צילום אוכל הוא התחום המורכב ביותר ביותר לצילום. ישנם צלמים רבים שהתמחו בתחום ויודעים ליצור את התמונה המושלמת.

 

אוכל טרי מצטלם טוב

ראשית כדאי מאוד לצלם את המנה כשהיא טרייה ומיד בגמר ההכנה, אוכל שנראה טוב מגרה פי כמה ממנה ששוכבת אפילו רק כמה דקות, כל דקה שעוברת מסיום ההכנה מורידה מערך נראות המנה. גם אם זה יעלה לכם בהכנת המנה מספר פעמים, מומלץ מאוד להשקיע בה על מנת שתפיק את המירב ותגרום ללקוחות לבוא בהמוניהם.

כדאי לשכור סטייליסטית העוסקת בתחום, על מנת לעצב את המנה בסטייל המושלם והמתאים. הסטייליסטית תעצב לכם את המנה ותשקיע בפרטים הקטנים. הוספת עלים וירקות מתאימים כמו כן הרקע הנכון למנה השולחן והמפה המותאמת לאווירת המנה.

 

זווית הצילום

זווית הצילום חשובה גם היא. אם בעבר רוב צילומי האוכל היו מזווית עליונה הנותנת את הפוקוס לכל חלקי המנה, הרי שהיום זווית הצילום הרווחת היא צילום מגובה הצלחת, כך שהפוקוס הוא על המנה עצמה והרקע המותאם מוסיף לאווירת המנה ומבליטה את איכות המנה.

כדאי מאוד לשכור צלם מומחה לצילום אוכל, מכיוון שצבעי האוכל לפעמים לא מצטלמים טוב. צלם מקצועי יודע איך לשחק בתאורה ובזווית על מנת לשפר את התמונה מבלי לפגוע באיכות המנה.

חשוב לזכור כי ישנם מאכלים שזקוקים לטיפול לפני הצילום. עוף לכשעצמו נראה יבש, לפני הצילום כדאי לשמן אותו מעט עם מברשת. כמו כן בשר בקר עשוי להתכווץ, לפני הצילום כדאי לתת למנה צריבה קלה משני הצדדים. כמו כן לפני צילום סלט כדאי לתבל אותו ברטבים ולסדר אותו בצורה נכונה.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו לקבלת מידע נוסף – סיגמא צילום מוצרים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»