משחקי רצפה – חשיבה, אתגר ותנועה

משחקי רצפה - חשיבה, אתגר ותנועה

גם לכם נמאס מלראות את הילדים שקועים ראשם ורובם בתוך המסך? גם אתם הבנתם שאי אפשר להמשיך כך, וחייבים להחזיר את הנוער לקרקע המציאות? אכן, אחוזים ניכרים מהפעילויות עושות שימוש בעזרים טכנולוגיים, וזה לא תמיד רק לתועלת. אך בואו וראו כיצד ניתן לעשות שימוש עם משחקי רצפה וחשיבה, וכך לאתגר את הילדים או את בני הנוער בחוויה נעימה ומשותפת.

משחקים לקבוצות

כמה חשוב לאפשר לבני הקבוצה לשחק יחד. להתמודד בצוותא מול אתגרים שונים ולצלוח אותם בהצלחה שממלאה את הלב בסיפוק. ואכן, יש כיום מגוון עצום של משחקים ורעיונות במגוון סגנונות. אלו מאפשרים לנו שעות של חוויה ושיתוף פעולה. מדובר על הפעלות ODT אשר כוללות מגוון סוגים של משחקים אשר נועדו לאפשר לכל בני הקבוצה לשחק וליהנות תוך פיתוח אישי ושיפור מיומנויות בין בני הקבוצה.

להנאה ואווירה נעימה

העשייה המשותפת ושיתוף הפעולה לכל אורך המשחק משרים בין בני הקבוצה אווירה נפלאה ונעימה במיוחד. מה שחשוב במיוחד בקרב צוותים של עובדים או קבוצות של תלמידים מאותה כתה. המשחקים כולם נועדו לשפר אווירה ולקדם את בני הקבוצה ברכישת מיומנויות חברתיות בשיתוף פעולה מקסימלי.

הנחיה מקצועית למשחקים מהנים

כדי להצליח לנצל את המשחק להשגת מטרות, ועל מנת לנצל את זמן המשחק להפקת תועלת יש לפנות אל חברה מקצועית אשר מציעה שירות של הנחית משחקים קבוצתיים. חברות אלו מפעילות את הקבוצה במקצועיות, ומנחות את התהליך כולו בצורה הרצויה, כך שכל המשתתפים יכולים ליהנות ויחד לשחק במלוא ההנאה.

המשחק המתאים לקבוצה

כדי שהמשחק אכן יהיה מוצלח חשוב לבחור את הפעילות המתאימה לבני הקבוצה. וזה אומר שהבחירה תיעשה בהתאם למטרה, להזדמנות, לאופי בני הקבוצה. כמו כן יש לקחת בחשבון בעיות שקיימות או מאפיינים מיוחדים אשר קיימים בקבוצה. לדוגמה, תחרות סמויה, מערכת יחסים לקויה, התנשאות וכן הלאה. משחק ODTeam מוצלח יחתור ליצור אווירה נעימה בין בני הקבוצה, ולהשרות בקרב המשתתפים אווירה של יחד ושיתוף פעולה הדוק. החוויות של משחקי החברה, משחקי אתגר ותנועה הן נפלאות!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

מה זה PETG?

מדפסות תלת ממדיות כיום, תומכות לרוב בביצוע של מודלים על בסיס כל מיני חומרים פלסטיים. אם נתקלתם במילה PETG ורציתם לדעת מה זה PETG, אז קודם כל מדובר בחומר נפוץ להדפסות תלת ממדיות. אם אתם רוצים לדעת קצת יותר מזה,

קרא עוד»

אי מטבח – יתרונות וחסרונות

אם אתם בונים בית חדש או משפצים את הבית הקיים שלכם, אחד האזורים שכל אדם משקיע רבות בעיצוב שלו הוא כמובן המטבח הביתי. ישנם לא מעט רעיונות לעיצוב מטבח ביתי כאשר לכל אדם יש את האפשרות לבחור את האופן שבו

קרא עוד»

מזותרפיה אצל קוסמטיקאית – תביאי את היופי שבך לידי ביטוי

נשים שרוצות להיראות בשיאן תמיד צריכות לחשוב על מראה עור הפנים שלהן והטיפוח שלו. שילוב בין מזותרפיה אצל קוסמטיקאית לבין הקפדה על אורח חיים בריא זה המפתח לעור קורן שנראה במיטבו בכל יום. במהלך טיפול מזותרפיה מבצעים ניקוי ראשוני של

קרא עוד»