דמויות שטח – קווים לדמותן

המאמר באדיבות איתמר שחקנים

דמויות שטח אלו דמויות שאתם מביאים אליכם, הם מחופשים לפי נושאים שונים ומציגים לפי אותה דמות. בדרך כלל מה שקובע עד כמה הדמות תהיה מצחיקה ומוצלחת הוא מי שעומד מאחורי הרעיון של הדמות והשחקן עצמו שמגלם את הדמות, עד כמה הוא מבין איך אותה דמות אמורה להגיב בסיטואציות שונות. 

ניתן לומר שהצגות שטח יכולות להיות מצחיקות עד דמעות כאשר הן נעשות בצורה מוצלחת ולכן, זה יכול להיות חוויה משפחתית גם עבור הילדים וגם עבורכם. 

הדמויות מציגות נושא מסוים ומבססות את כל ההצגה על אותו נושא. מה זה אומר? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

דמויות שטח:

תארו לכם שחקן שמחופש לחסה, מתנהג כמו חסה, מדבר כמו שחסה הייתה אמורה לדבר. אם בונים את זה נכון, זה מצחיק מאוד. 

הדבר היפה בדמויות שטח זה שאפשר לבנות עלילה שיש בה מסר חשוב מאוד עבור הילדים עם ערך חינוכי. כך, במקום להזמין ליצן שהוא כשמו, ליצן, יודע להצחיק את הילדים, כאן אתם עושים הצגה לילדים שיש בה מסר חינוכי.

המסר יכול להיות שמירה על החי, תזונה בריאה יותר והתנהגות יותר יפה לחברים. כמובן שדמויות שטח יכולים להיות גם ליצנים שכל המטרה שלהם היא רק להצחיק את הקהל שיושב שם. 

אולם, אתם בוחרים את אופי ההצגה ולרוב, דמויות שטח מגלמות דמות עם מסר כל שהוא.

לסיכום וסיום, אם אתם מחפשים אטרקציה חדשה, מעניינת, שיש בה גם ערך חינוכי אנו ממליצים בחום על דמויות שטח. אתם יכולים לבחור את נושא איכות הסביבה, ירקות או כל מיני נושאים שחשובים לכם או שנראים לכם מצחיקים והשחקנים יבצעו אותם בצורה הטובה ביותר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»