דמויות שטח לאירועים – אל תפלו לקיטש

רואים אותם בכל סוג של אירוע גדול מימדים שאותו עורכת העיריה או שאותו עורכת חברה פרטית לקהל גדול של אנשים. אלו הם דמויות שטח אשר אמורות להיות בין כל אותם העוברים והשבים, כאשר המופע שאותו הם מבצעים הוא כזה שמותאם מראש אל סוג האירוע ואל סוג האווירה שאליה מצפים.

יש אנשים אשר נוטים לחשוב כי דמויות שטח הן כאלה שקשורות אל העולם של הקיטש, אבל מיצג אומנותי איכותי הוא כזה שאר נערך על ידי דמויות שטח שאותם מבצעים אומנים שעל האומנות שלהם הם אינם מתפשרים. דבר זה בא לידי ביטוי בתוצאה, וברושם שהם משאירים בכל מקום אליו הם מגיעים.

מעבירים את האווירה הכי מתאימה

אירוע הוא כזה שבו רוצים כי האווירה תהיה שמחה ברגע בו מדובר באירועים משמחים, אך ישנם אירועים אשר לשמם הוזמנו אנשים ולא על מנת לחגוג חתונה או בר מצווה, אלא כדי להזמין לקוחות אל אירוע של השקת שירות או מוצר חדש או אירוע שבו בכלל רוצים לגייס כספים רבים עבור מטרה חשובה.

חברת איתמר שחקנים המנוסה בתחום מציינת כי כאן יש לשים את הדגש לגבי סוג האירוע על מנת לבחור את סוג המיצג שיהיה הכי אפקטיבי. דמויות שטח יכולות להיות סוגים שונים של פסלים חיים, מופע של פנטומימה ושחקנים שאר לבושים בביגוד מתאים לאופי האירוע ומעלים את הדגש הזה בין כל המוזמנים על ידי ההופעה ועל ידי המשחק שהם מבצעים. 

חוויה מיוחדת על ידי מיצג אומנותי 

הבחירה של דמויות שטח לאירועים לפי הסוגים שלהם באופן פרטני היא חשובה, והיא כזו אשר מאפשרת לעשות את החיבור הזה שבין אופי האירוע והסיבה אשר לשמה הוזמן כל קהל האורחים, בצורה שמעלה את הרף ויוצרת אפקט שבו אנשים חווים חוויה שהיא הרבה מעבר לאותו מיצג אומנותי.

מיצג אומנותי אפקטיבי הוא כזה יוצר אינטראקציה שהיא הרבה יותר רגשית, וכשאר הרגשות מופעלים זה הרבה יותר קל לבעלי האירוע להעביר את המסר החשוב הזה שאר לשמו הם יצרו את האירוע הזה והביאו למקום הנבחר את כל אחד ואחת מן המוזמנים.

הזמינו כבר עכשיו שחקנים לאירועים אצל איתמר שחקנים!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»