ציוד לבעלי חיים

בעלי חיים קטנים, צריכים את הכלים המתאימים כדי לחיות בנוח בבתיהם החדשים. כמה פריטים חשובים לחיות הבית הם כלובים, צעצועים, מצעים ועוד. אז איפה תוכלו לקנות את הציוד הטוב ביותר לבעלי החיים ועוד עם הקופונים של קופון לי?

ציוד לבעלי חיים 

כדי לקנות את הציוד הטוב ביותר לבעלי החיים, תצטרכו לחפש מקום שיהיה בו את הציוד המגוון ביותר. אם זה כלובים, מתלים לציפורים, בית לחתול או מלונה לכלבים – לא משנה מה אתם קונים, תמיד תעשו זאת רק ממקום שמוכר ציוד לבעלי חיים בלבד.

כלובים 

בחירת הכלוב המתאים חשובה, כדי לוודא שלחיית המחמד שלכם יש את המקום והרכיבים הדרושים לה כדי ליצור בית משביע רצון. זה חשוב ליצירת המיקרו-סביבה שבעלי חיים קטנים צריכים לנוחות ובריאות מיטביים. 

זה גם יכול לעזור ולהקל על הטיפול והניקוי הרגילים שלכם. והכי חשוב, זה יוצר לכם מקום בטוח לפקוח עין על היצורים שלכם.

מאיזה חומר הכלוב צריך להיות? 

כלובים מגיעים במגוון חומרים, אבל תצטרכו לבחור אחד שעשוי ממתכת חזקה או פלסטיק. מכרסמים ילעסו דרך כל חומר רך. אקווריומים אינם מומלצים לרוב המכרסמים מכיוון שהם מגבילים את האוורור.

ציוד לבעלי חיים – כלוב תיל 

כלובי תיל למשל, עדיפים בקרב בעלי חיות קטנות; כלובי פלסטיק כבדים הם גם בחירות טובות. עם זאת, ודאו ששכבה עבה של חומר מצע, מונחת לחלוטין על החלק התחתון של כלובי תיל עבור הקטנים מבין חיות המחמד הללו. 

אם המכרסמים הולכים באופן קבוע על החוט בתחתית הכלוב, זה יכול לפגוע בכפות רגליהם ולהוביל לזיהומים או נגעים. תצטרכו לשים לב גם לזה. לכן, אם אתם רוצים לבחור את המתקנים המתאימים, עשו זאת דרך חברה לציוד לבעלי חיים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על החשיבות של מסנן לבריכה ביתית

בכל בריכה חשוב שיהיה מסנן שיטהר את המים. אם אין מסנן לבריכה, המים עלולים להזדהם מה שחלילה יוביל לפגיעה ברוחצים. אז ברור שאם בניתם לכם בריכה או שאתם אחראים על בריכה גדולה אחרת במקום כלשהו, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה

קרא עוד»

מתי משלמים היטל השבחה?

היטל השבחה משמעותו סוג של מיסוי, שמגלם בתוכו עלייה בשוויו של נכס שברשותכם. בשורות הבאות נסביר יותר על המשמעות הנרחבת וכמובן מתי נדרשים לשלם את ההיטל הזה.  למי צריכים לשלם את ההיטל  השבחה של הנכס יכולה להיווצר מצעדים שונים, שנעשים

קרא עוד»

צימרים בצפון

מתכננים לצאת לחופשה מפנקת בארץ? אם עד עכשיו התרגלתם לסגור חופשה בבתי מלון באזורים שונים בארץ, כדאי שתחשפו לחוויית חופשה אחרת ומפנקת באמצעות צימרים יוקרתיים בצפון. נכון שבצימר לא תמצאו חדר אוכל עם בופה מטורף, אבל תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה

קרא עוד»