טיפול רגשי לדתיים

אנשים דתיים כמו כל אוכלוסייה אחרת מכירה היום בצורך החשוב של טיפול בנפש. בעולם הגדול כולם כבר יודעים כי אין כל בושה בקבלת עזרה נפשית ואם יש קושי כלשהו מבחינה נפשית שבא לידי ביטוי בחרדות, במתחים ברמה גבוהה, בחרדות או בכל תסמין אחר מהמשפחה הזו, הרי שהפתרון הוא פשוט ולא כל כך מורכב. הסבל עלול להיות נורא, אך עם טיפול פשוט ומתאים הדבר יבוא לידי פתרון, קראו בהרחבה באתר של יואב אריה לוי!

אז מה שהיה ידוע וברור בכל העולם כולו לא חלחל כל כך מהר כאן בארץ. כי הישראלים מטבעם הרבה יותר חשדנים וגם הרבה יותר חוששים מסטיגמות. אך עם הזמן למדו גם פה כי גם אם אין רצון לקבל חותמת של אדם הסובל מבעיה נפשית עדיין הסבל של האדם עם הבעיה הנפשית גדולה לאין ערוך ביחס לנזק שהתווית תיצור. על כן ברור היום לכל אחד כי קבלת עזרה נפשית היא חיונית והכרחית ואין כל מקום לבושה.

טיפול מתאים לדתיים

חשוב לדעת כי טיפול רגשי לדתיים חייב להיעשות בעזרת איש מקצוע שמכיר את אורח חייו של המטופל. אי אפשר לפנות אל אדם שהוא מנותק לגמרי מהאדם המטופל והוא לא מכיר את אורח חייו. הטיפול שהוא יקבל יהיה טיפול לא מתאים ולא נכון והוא גם לא יוביל לפתרון אמיתי.

אם מדובר באדם דתי, הוא חייב לפנות אל איש מקצוע דתי המכיר את נבכי הנפש של האדם הדתי בהתחשב באורח החיים שלו. רק באופן כזה של פנייה אל איש מקצוע המכיר את אורח חייו של המטופל, אפשר יהיה להפיק את מלוא התועלת מהטיפול והמטופל הסובל יקבל את המענה הנכון עבורו. אז שמרו על הנפש שלכם ופנו אך ורק אל המקורות ואל המקומות הנכונים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»