רכב תפעולי חשמלי – חסכון בזמן במחסנים ענק

ניהול מחסנים הוא אתגר רציני. ככל שיש יותר שטחים והמפעל מתפרס על פני שטחים נרחבים יותר, כך המשימה מורכבת וגדולה יותר. ואם מדובר על העברת תכולה וחפצים ממקום למקום בתמידיות, כך צריך למצוא שיטת התנהלות טובה ויעילה יותר. בואו והכירו את הרכב התפעולי החשמלי. מדובר על פתרון נפלא שיכול להביא תועלת עצומה למחסנים גדולים ולאפשר תפעול בצורה נוחה ויעילה פי כמה וכמה.

העלויות של התחזוקה

בכל מחסן יש הרבה מאוד עבודה. זו סחורה שמגיעה וצריך להכניס ולסדר אותה במקום. זו סחורה שצריך להכין לחלוקה, ספירת מלאי ועוד כהנה וכהנה. כל מי שמתמצא בענף מודע לכך שעלויות התחזוקה הן רבות בהחלט. כי יש צורך בכוח אדם רב שיבצע את העבודה בפועל, וידאג לניהול תקין במקום. ואם מדובר על סחורה כבדה או על נפח רב, הרי מדובר בעובדים רבים ובמספר רב של שעות עבודה. וכידוע, כוח אדם הוא אחד המשאבים היקרים ביותר במשק. לכן כדאי למצוא פתרון זמין וזול יותר שיאפשר לנו לנהל את מחסני הענק תוך צמצום בכוח אדם.

רכב תפעולי נכנס לעבודה

בעידן בו מכונות ומכשירים מחליפים את כוח האדם, גם בניהול מחסנים ניתן להיעזר בכלים חשמליים. כיצד? מדובר על כלי שאמנם מונע על ידי גורם אנושי. אך הוא מאפשר לאדם אחד להתמודד עם כמויות ענק של סחורה. הוא מאפשר לאיש בעל כוחות מוגבלים לשאת בבת אחת כמויות גדולות של סחורה. כך שהוא חוסך בזמן וחוסך באנרגיה. ומסוגל לבצע עבודה שעד כה היו אחראים עליה מספר אנשים. כמו כן כלי זה מזרז את קצב העבודה ומפחית את השעות. כך שמכל כיוון שלא נסתכל על זה, הכלי מביא עמו חיסכון עצום ותועלת רבה.

רכב תפעולי זו התשובה

הפתרון שלכם נמצא בדמות של רכב תפעולי חשמלי. מדובר על רכב שממדיו מתאימים לשימוש בתוך מחסני ענק. הוא מסוגל לשאת כמויות גדולות של סחורה ולהתמודד עם משקל רב. בעזרתו ניתן לחסוך זמן יקר ולנהל בצורה יעילה במיוחד את המחסנים.
בקרו באתר של רכב חשמלי תל יוסף והתרשמו ממבחר הרכבים התפעוליים!

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»