אופניים חשמליים – טיפים לשמירה על האופניים

בעשור האחרון חלה עלייה ניכרת בכמות האנשים שרוכשים לעצמם אופניים חשמליים. יש לכך סיבות רבות כמו התיינדות נוחה יותר, חיסכון בזמן, כאשר כולם מעוניינים להנות מהיתרונות של רכיבה כזו הן בפרברים ובכפרים הממוקמים מחוץ לעיר, הן במרכזי הערים הגדולותכמו תל אביב וגבעתיים והן בשכונות עירוניות בקצוות של הערים. העניין הוא שלא כולם יודעים שכדי שהאופניים יחזיקו לנו מעמד לאורך זמן רב, עלינו לתחזק אותם, כמו כל מוצר חשמלי אחר שאנחנו קונים.

 

אז איך מתחזקים ושומרים עליהם?

בכל פעם שאתם מגיעים ל-10,000 קילומטרים, כאשר הממוצע עומד על בין 2-3 חודשים, כדאי לעשות טיפול יסודי. עליכם לנקות היטב את האופניים ולשמן את כל החלקים הדורשים את זה. בנוסף, צריך לחזק את הברגים ולבדוק כי כל המערכות תקינות לגמרי. אופניים חשמליים ששמים דגש ומקפידים לתחזק אותם כמו שצריך מאריכים ימים. כך גם הסיכוי לתקלות מסוגים שונים פוחת משמעותית.

 

מה לגבי הסולה?

כדי לשמור על סוללה לאופניים חשמליות צריך שהיא תהיה טעונה כמה שיותר ולמעשה לא לתת לה להתרוקן עד הסוף. אם למשל הגעתם ליעד שלכם ויש שלכם אפשרות להטעין אותה, עשו זאת, גם אם היא עדיין 1/2 או 3/4 מלאה. עוד סיבה שכדאי לשמור על הסוללה כל הזמן טעונה, היא שאם פתאום יש לכם נסיעה שלא צפיתם אותה, אתם יכולים ליסוע בלי בעיה וכך ליסוע בלי להטעין אותה.

 

גלגלים

חשוב לשמור על לחץ אוויר תקין, ליסוע בזהירות על מדרכות ולא ליסוע בדרכי עפר, כורכר וכדומה, בכל זאת מדובר באופניים ולא בגיפ 4X4.

 

חשוב בנוסף לטיפים הללו, גם לשמן היטב את השרשרת של האופניים ולא לנעול אותם במקומות מפוקפקים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»