ביטוח אופניים חשמליים

כמעט מדי יום אנחנו קוראים ושומעים, על אנשים שעשו תאונות עם אופניים חשמליים. לא משנה אם הם נסעו מהר או לא, לא משנה אם הם עצמם נפגעו או פגעו באחרים. תאונות עם אופניים חשמליים הוא אחד הנושאים הבוערים על סדר היום הציבורי.

עם השנים, המספרים של האנשים שרוכבים על אופניים חשמליים הולך ומאמיר. בין אם זה בגלל שמדובר בכלי זול יחסית, בין אם זה בגלל שמדובר בכלי נוח ופשוט לשימוש, והן בגלל העובדה שזו האופציה הטובה ביותר להתניידות בתוך העיר, במיוחד עבור מי שאין לו רכב. מן הסתם, ככל שהמספרים של הרוכבים עולה, כך גם מספר התאונות והמעורבים בהן עולה.

השאלה הנשאלת היא, כיצד אפשר להתמודד עם הבעיה הזאת. באופן טבעי, אנחנו צריכים להבין מה הבעיה, מה הסכנה ומה הפתרון לכך. לפחות לגבינו אם לא לגבי הסביבה כולה.

הסכנה ברכיבה על אופניים חשמליים היא מאוד ברורה, לא פשוט לשלוט על הכלי הזה, בפרט אם רוכבים על המדרכה, מול אנשים שהולכים או אנשים שרוכבים על אופניים רגילים. כמובן שהסכנה גוברת כשרוכבים בכביש, אז צריך להתמודד עם נהגים שלא תמיד מודעים, לא תמיד שמים לב ולא תמיד נזהרים.

על מנת להימנע מסכנות אלה, אפשר כמובן להשתמש באמצעים כמו קסדות ומגנים שונים. אך זה לא מספיק, יש לעשות גם ביטוח אופניים חשמליים. זה ביטוח שהחברות השונות מציעות לכל מי שיש לו אופניים כאלו.

על פי המרכז לביטוח מקצועות הספורט, הרעיון הוא פשוט. מאחר ובתור רוכבים אין לנו ביטוח (להבדיל מנהגים שיש להם ביטוח רכב), הרי שאנחנו צריכים לבטח את עצמנו מפני תאונות, אך מעבר לכך הביטוח מגן עלינו מפני תביעות בגין נזקים שאנחנו גורמים לאנשים, בין אם זה ברכוש ובין אם זה בנפש.

מומלץ מאוד לבחון מה הביטוח מכיל, כיצד אפשר להיעזר בו, מה התנאים לרכישתו ולשימוש בו, וכך נוכל לראות למה משתלם לנו לעשות את הביטוח הזה. אומנם זה מחייב אותנו לעלות כספית מסוימת, אך כשאנחנו עושים את החישוב הכללי, אין ספק שהוא אכן משתלם לנו.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»