עריכת רשימה ביבליוגרפית – איך יודעים לפי אילו חוקים ללכת?

כדי לשנות את אופן הצגת ההפניות והביבליוגרפיה של טקסט, אתם יכולים גם ליצור סגנון חדש לחלוטין שיענה על הצרכים שלכם. עריכת רשימה ביבליוגרפית – איך יודעים לפי אילו חוקים ללכת וכמה זה באמת עוזר..

עריכת רשימה ביבליוגרפית – איך יודעים לפי אילו חוקים ללכת?

לפני שתוכלו להוסיף ציטוט, רשימה המצוטטת בעבודה או ביבליוגרפיה, עליכם להוסיף מקור למסמך שלכם. רשימה שהובאה ביצירה היא רשימה של מקורות, המוצבים בדרך כלל בסוף מסמך אליו התייחסת (או "ציטטת") במסמך. 

רשימה שהובאה ביצירה, שונה מביבליוגרפיה, שהיא רשימת המקורות בהם התייעצתם כאשר יצרתם את המסמך. לאחר הוספת מקורות, באפשרותכם ליצור אוטומטית רשימה שהובאה ביצירה או ביבליוגרפיה המבוססת על המקור. 

יצירת מקור לביבליוגרפית

בכל פעם שאתם יוצרים מקור חדש, מידע המקור נשמר במחשב שלכם. אתם יכולים להשתמש במנהל המקורות כדי למצוא ולעשות שימוש חוזר בכל מקור שיצרתם, אפילו מקורות במסמכים אחרים.

מהם ציטוטים לביבליוגרפית?

ציטוטים הם אזכורים דואריים המוצבים בקו אחד עם הטקסט. ציטוטים שונים מהערות שוליים והערות קצה, אשר ממוקמים בתחתית העמוד או בסוף המסמך. 

ניתן להשתמש במידע המקור המאוחסן בכלי ציטוטים או במנהל המקורות ליצירת ציטוטים, רשימה המצוטטת בעבודה או ביבליוגרפיה. עם זאת, אינכם יכולים להשתמש במידע בכלי ציטוט או במנהל המקור כדי ליצור הערות שוליים או הערות קצה.

> קראו גם על כללים להגהה לשונית בקישור זה

שינוי סגנונות לביבליוגרפית

אתה יכולים לשנות את הסגנון של כל הציטוטים הכלולים ברשימה המצוטטת של מסמך או ביבליוגרפיה מבלי לערוך ידנית את סגנון הציטוטים עצמם. לדוגמה, באפשרותכם לשנות את הציטוטים מסגנון APA לסגנון MLA. בכל אופן, נסו את הדרך המועדפת והנוחה עליכם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»