עגילים לתינוקות

אימהות ממתינות בקוצר רוח שהתינוקת שלהם תגדל ותהיה בת כמה חודשים, כדי לרכוש עבורה עגילים יפהפיים.

בחירה של עגילים לתינוקות 

לאור העובדה שמדובר בילדות קטנות מאד והתנוך שלהן הוא קטן, רוכשים עבורן גם עגילים שהם קטנטנים. הדוגמאות האפשרויות הן צורות המתאימות לגיל כה צעיר, פרחים, דובונים, לבבות, פרפרים, ריבועים, עיגולים ועוד.

בנוסף לכך אפשר להזמין עגילים לתינוקות אשר כוללים את האות הראשונה של שמה של הילדה, או שתי האותיות שהאחת היא השם שלה והשנייה היא של שם המשפחה. אם השם שלה הוא קצר והדבר אפשרי חורטים, או מעצבים עגילים לתינוקות אשר כוללים את שמה.

רכישה של עגילים קטנטנים

כיוון שמדובר בתינוקות רכים, העגילים שרוכשים הם תמיד מזהב טהור כדי שמירב הסיכויים שהילדה לא תפתח אלרגיה לעגילים. מדובר בנושא אקוטי שיש להקפיד עליו כדי שלא יתפתחו במקום זה דלקות שיצריכו טיפול מיוחד.

ביצוע חורים באוזניים 

את הנקבים באוזניים יש לבצע במקום ששומר באופן מוקפד על נושא ההיגיינה והאדם שמבצע זאת שומר על סטריליזציה מוחלטת. חשוב לבחור באדם מיומן לכך שמבצע זאת פעמים רבות, כך שהוא יודע לנקב חורים בנקודות שבהן התנוך משוחרר וכך לא ייגרם נזק לילדה. 

בכל מקרה יש לשמור על הכללים ולחטא את המקום באוזן על פי ההנחיות ולהיות ערניים להתפתחות של דלקת שמצריכה טיפול רפואי במידת הצורך.

שינוי בעגילים 

לאחר תקופה ארוכה שבה הילדה עונדת את העגילים, היא מתרגלת אליהם, אם היו רגישויות או דלקות הן חלפו. כשחולפים כמה חודשים ומעוניינים בכך אפשר להוציא את העגילים ולענוד לה עגילים בדוגמה אחרת. קיימת חשיבות להשאיר את הנקב תמיד מלא, כדי שהוא לא ייסתם אם לא יהיה שימוש. למידע אודות עגילים צמודים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»