חטיפים לכלב יכולים להיות גם בריאים

רוב בעלי הכלבים בוחרים להשקיע בכלב שלהם, באמצעות רכישה של חטיפים לכלבים. היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של חטיפים, אשר מגיעים בצורות שונות, בגדלים שונים וכמובן בטעמים מגוונים. ישנם אנשים שדואגים שתמיד יהיה להם בבית חטיף מפנק עבור הכלב, בעוד אחרים מעדיפים לשמור את החטיפים לאירועים מיוחדים. בכל מקרה, חשוב לבחור בחטיפים בריאים ואיכותיים יותר, על מנת לשמור על הבריאות של הכלב. הדבר נכון במיוחד, עבור כל מי שמשתמש בחטיפים באופן קבוע. למשל בתקופה שבה מנסים לאלף את הכלב וללמד אותו טריקים חדשים. במקרים כאלו, יש צורך במלאי זמין של חטיפים טעימים, כדי לעודד את הכלב ללמוד את הפעולות הרצויות.

חטיפים לכלב – כיצד לבחור נכון?

כאמור, ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של חטיפים, אשר יכולים להגיע במגוון רחב של טעמים, צבעים ומחירים. חשוב לשים לב לא רק לרמת הטעימות של החטיף, אלא גם לערכים התזונתיים שלו. אומנם נכון כי מראש החטיפים מיועדים כתוספת למזון העיקרי של הכלב, אך חשוב לזכור כי הם מוסיפים קלוריות נוספות לתזונה שלו. אומנם כאשר מדובר על כלבים צעירים ופעילים הדבר פחות עקרוני, אך אם מדובר על כלב מבוגר בעל נטייה להשמנה, חשוב להגביל את כמות החטיפים ולשים לב לערכים שלהם. החוכמה היא כמובן לרכוש אך ורק חטיפים בריאים ואיכותיים, אשר ישמרו על הבריאות של הכלב וימנעו ממנו להעלות במשקל. כמו כן, כדאי לדעת כי ישנם גם חטיפים דנטליים, אשר נועדו מראש כדי לשמור על בריאות השיניים והחניכיים של הכלב.

לסיכום, חטיפים לכלב יכולים להיות גם בריאים וגם טעימים, דבר שמבטיח לכל אחד את היכולת לפנק את הכלב שלו ללא שום רגשות אשם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»