שימושים שונים לבד פליז

אחד הבדים החדישים בענף הוא בד פליז. הבד מיוצר מסיבים סינתטיים, וממנו ניתן לייצר מגוון פריטים. הבה ונראה מהם השימושים שניתן להפיק מבד פליז.

מהם השימושים הרווחים מבד פליז?

  • כובעים וצעיפים – פריטים מחממים לחורף כמו כובעים וצעיפים ניתן לייצר מבד פליז. ניתן למצוא לא מעט פריטי חורף בחנויות שמיוצרים מבד פליז. העובדה שהבד מחמם יחסית, אך יחד עם זאת הוא אינו עבה, הופך אותו למתאים ביותר עבור ייצור פריטים אלו.
  • בגדי ספורט – פליז ממלא תפקיד חשוב מאוד בייצור בגדי ספורט. הוא יכול לשמש עבור ייצור מעיל קליל, חולצה נעימה וכן הלאה.
  • בגדי תינוקות – גם תינוקות צריכים מענה מותאם ומדויק. הם צריכים ביגוד חמים ונעים לימות החורף, אך יחד עם זאת הם צריכים להיות קלילים ולהתפתח בקצב שלהם. כאן מגיעים בגדי הפליז ועונים על הצורך בדיוק. הם מאפשרים לתינוק את חופש התנועה וגם מחממים במידה נעימה כרצוי לכם.
  • מצעים – אם אנו מעוניינים ליצור מצעים מחממים ונעימים, כאלו שמלטפים את הילד, את התינוק או את המבוגר, ולא יוצרים תחושה של קרירות כאשר נכנסים למיטה, בד פליז יכול להיות דבר נהדר עבור המטרה הזו.
  • יצירה ומלאכת יד – יצירה ומלאכת יד הם עניינים לתעסוקה חינוכית ומועילה. בד פליז יכול להיות אחד מהחומרים השימושיים והמועילים עבור יצירות מושלמות ויפות באמת. ניתן לבחור בדי פליז בדוגמאות שונות, לשלב צבעים ואלמנטים נוספים, ולהשיג תוצאה מושלמת באמת.

בואו לבחור לכם בדי פליז בדוגמאות אהובות עליכם. תוכלו לבחור את הבד המתאים לפי המטרה, לפי הטעם האישי שלכם וכן הלאה. ניתן לומר שבדי פליז יכולים להועיל במידה רבה, לאפשר תפירה, עיצוב, יצירה ועוד. הכל בעזרת בד עכשווי ונוח במיוחד. למידע נוסף היכנסו לאתר https://textiletelaviv.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»