מה ההבדלים בין XBOX ל- PS4

עם התפתחות כל עולם הטכנולוגיה בשנים האחרונות נחשפנו למגוון קונסולות אשר בעזרתן ניתן לשחק משחקי וידאו שונים. במרוצת השנים הקונסולות השונות עברו לא מעט שיפורים ושדרוגים עד כי כיום ניתן לומר שרמת האיכויות מרשימה להפליא. אנשים רבים בוחרים לעשות שימוש בקונסולות המשחק הנפוצות ביותר ומדווחים על מגוון גדול של משחקים אשר ניתנים למשחק בעזרת הקונסולות המתקדמות.

אז מה ההבדלים בין XBOX ל- PS4?

חשוב לדעת כי שתי האפשרויות הללו הן קונסולות משחקים ברמה הגבוהה ביותר ללא התפשרות על רמת איכות השמע וכמובן איכות התמונה. בעקבות ההצלחה האדירה של שתי האפשרויות הללו אנשים רבים כיום לא יודע אם לבחור את הקונסולה המתאימה והטובה ביותר עבור הצרכים שלהם ועל כן ניתן לראות לא מעט אנשים אשר מעידים על קונסולת XBOX כטובה ביותר ולעומתם לא מעט כאלה שסבורים כי PS4 היא קונסולה המוצלחת ביותר.

> קראו על תיקון אקס בוקס וואן

הבדלים קוסמטיים – גס וחד לעומת עדין ועגלגל

ההבדל הראשון אותו תצליחו לזהות מיד כאשר תראו את שטיח קונסולות לפניכם הוא ההבדל העיצובי. קונסולת XBOX מעט גדולה ומסיבית יותר בעלת פינות מחודדות לעומת קונסולת PS4 אשר מעט דקה ועדינה יותר ובעלת פינות מעוגלות ואלגנטיות. במידה והפנה חיצוני מעניין אתכם, יתכן כי תעדיפו את קונסולת PS4 בשל היותה עדינה וקטנה יותר.

זמני ההמתנה להדלקת הקונסולות ונוחות המשתמש

חוויית המשתמש זהה בשתי האפשרויות השונות ועל מנת להצליח להדליק את שתי הקונסולות תאלצו להמתין לא מעט זמן. גם את מבנה השלטים דומה במיוחד מה שאומר כי רמת הנוחות בר את המשחק תהיה זהה. אך סוני בחרו לכלול סוללה נטענת בפנים הקונטרולר (הקליקו למידע) לעומת ה XBOX של מייקרוסופט המציעה למכירה ערכת טעינה נפרדת.

שלל המשחקים המוצעים בכל קונסולה

ההבדל המרכזי בין שתי הקונסולות המוצלחות הוא המשחקים שהן מציעות. בשנתיים האחרונות PS4 של סוני מאפשרת ללקוחותיה ליהנות ממגוון גדול של משחקים ברמה הגבוהה ביותר. את המשחקים הטובים והחדשים ביותר תוכלו לקבל בקונסולה של סוני לעומת XBOX של מיקרוסופט אשר מציעים משחקים ברמה הנמוכה יותר.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»