מכשיר לניקוב חורים – איך למזער את הכאב?

מי לא הייתה רוצה ליהנות מעגילים יפים לאוזניים? כל אחד יודעת כי עגיל יפה יכול להוסיף המון לכל בגד ולכל מראה. אך מצד שני, ניקוב חורים באוזניים עלול להיתפס בתור הליך כואב ולא נעים. רבים מאיתנו חוו את התהליך בגיל צעיר, כאשר היה צורך להגיע לחנות תכשיטים המספקת שירות של ניקוב חורים לאוזניים. תהליך הניקוב התבצע באמצעות אקדח ניקוב מיוחד, ומיד לאחר מכן היה צורך לענוד עגילי זהב שימנעו את תהליך הזיהום. התהליך היה מלחיץ, כואב ולא נעים, אך רובנו עברנו אותו מחוסר ברירה. החדשות הטובות הן, שהיום ניתן למזער משמעותית את תחושת הכאב ואת תחושת הלחץ המתלווה לרוב לתהליך ניקוב החורים באוזניים. מכשיר לניקוב חורים כבר לא נראה כמו אקדח מיושן, אלא הוא מגיע בצורת עגילי ניקוב אופנתיים ומעוצבים.

מכשיר לניקוב חורים – כיצד להפוך את התהליך לנעים יותר?

כאמור, היום ניתן למצוא בשוק עגילי ניקוב איכותיים ומקצועיים, אשר מספקים את הפתרון המושלם לכל מי שמעוניין לנקב לעצמו חורים באוזניים. העגילים מתאימים לכל סוגי התנוכים ולכל סוגי האנשים, כולל תינוקות וילדים קטנים. כמובן שכאשר מדובר על עגילים באוזן לתינוקות, יש צורך להתאים את אורך המוט לעובי של תנוך האוזן, על מנת להבטיח התאמה מלאה בין העגיל לאוזן. בצורה כזו, העגיל יישאר יציב במקומו ובכך ניתן יהיה למנוע תהליך זיהומי. ניתן למצוא עגילים מיוחדים המותאמים לתינוקות, לאנשים בעלי תנוכי אוזניים בשרניים ולאנשים רגישים במיוחד העלולים לסבול מתגובה אלרגית. עגילי טיטניום מהווים את הפתרון האידיאלי לכל מי שסובל מרגישות גבוהה באזור האוזניים, היות ומדובר על מתכת אנטי אלרגנית המתאימה לכל אדם. חשוב להתאים לעצמכם את זוג העגיל המתאים ביותר, על מנת למנוע מצב של מוט ארוך מידי שעלול להיתפס בבגדים וליצור תחושת כאב או אי נוחות.

לסיכום, באמצעות עגילי ניקוב ייעודיים כל אחד יכול ליהנות מחורים באוזניים ללא כאב וללא לחץ. העגילים סטריליים לחלוטין, היפו-אלרגנים ויכולים להתאים לכל אחד בכל גיל. מדובר על מכשיר לניקוב חורים מתקדם במיוחד, שאינו מצריך שימוש באקדח או בשיטות ניקוב מיושנות.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»