הדברת פשפש המיטה – כיצד עושים את זה נכון

לא פעם, אנחנו מוצאים את עצמנו מתעוררים בבוקר עם עקיצות ברגליים ובמקומות אחרים בגוף. אותן עקיצות יכולות גם להעיר אותנו במהלך הלילה. אם אחד משני המקרים מתרחש, אז ברור שיש משהו במיטה שמפריע ועלול אפילו לפגוע בנו.

אחת האופציות היא שאנחנו מתמודדים עם פשפש המיטה. מדובר על חרק, טפיל חיצוני שנמשך ליונקים מסוגים שונים, ביניהם בני אדם. אנחנו יכולים למצוא את הפשפש בשלושה מצבים, ביצה, נימפה ובוגר. בכל אחד מהם, מדובר במצב שיכול לפגוע באיכות ובשגרת חיינו. על כן, אם אנחנו מתמודדים עם פשפש המיטה, חשוב מאוד שאנחנו נטפל בבעיה כמה שיותר מהר ובצורה מקצועית.

מי שאיננו מתמחה בנושא, יתקשה מאוד לטפל בבעיה, ועל כן, אם אתם מוצאים את עצמכם נעקצים על בסיס קבוע, סביר להניח שיש להם בעיה עם פשפש המיטה ועליכם להזמין אנשי מקצוע, מדבירים שיוכלו לטפל בבעיה בצורה מקצועית ומסודרת.

 

כיצד מטפלים בפשפש

בשביל לטפל בפשפש המיטה, יש לבצע אבחון מדויק של המצב. זה אומר, בין היתר, יש לאבחן שאכן מדובר בפשפש הזה ולא בגורם אחר, יש לאתר את המקומות בהם הוא יושב, ולאחר מכן להחליט כיצד ניתן לטפל בו, על מנת שהקן שלו ייעלם לגמרי ולא יחזור.

תהליך הדברת פשפש המיטה ייעשה, כאמור, בשני שלבים. שלב אחד הוא להרוס את הקן הקיים והשלב השני הוא למנוע מצב שיהיה ניתן להקים במקום קן חדש. צריך לציין, תהליך ההדברה ייעשה באמצעות תכשירים ידידותיים לסביבה, השימוש בתכשירים ייעשה במיטה עצמה וכן באזורים מסביב, עד אשר כל הפשפשים ייעלמו

מי שנעקץ, צריך לפנות אל גורם רפואי, בשביל לוודא שאין בעקיצה שום דבר מסוכן לבריאותו.

 

למידע נוסף פנו עוד היום לחברת זיסמן הדברות.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»