יישור שיניים – כל מה שצריך לדעת

השיניים הם חלק מהמראה של הפנים, הם חלק מכלי הדיבור שלנו וגם חלק בלתי נפרד מפעולת האכילה שלנו. זו הסיבה לכך שחשוב מאוד לטפל בשיניים בזמן, לשמור על השלימות שלהן ולטפל בכל נזק קטן כגדול כמה שיותר מהר, כמה שיותר ביעילות. מלבד לבריאות ולחשיבות של השיניים אנו צריכים לזכור שטיפולי שיניים נחוצים גם למטרות אסתטיקה ויופי. כי אם אנו רוצים לחייך חיוך מאיר ויפה, השיניים צריכים להיות ישרות ושלמות. הנה כמה דברים חשובים שצריך לדעת על יישור שיניים.

מה שצריך לדעת על יישור שיניים

  • חשוב לבצע יישור שיניים במידה והשיניים אינן ישרות. יש מצבי קיצון שמחייבים התערבות טיפולית. יש מצבי ביניים ויש מצבים שניתן ליישר את השיניים אם כי אין מדובר בטיפול שהוא חובה. בכל מקרה כדאי מאוד להתייעץ עם מטפלים מומחים שיכולים להסביר על התהליך ולקבוע האם מדובר בטיפול נחוץ ומהי רמת הנחיצות שלו.
  • יישור שיניים שקוף מתבצע על ידי רופא שיניים שמציע בין יתר הטיפולים גם טיפולים אורתודנטיים. אורתודנטיה הוא תחום הטיפול שמתייחס ליישור שיניים. למטרות היישור משתמשים באביזרים שונים ובשלל טכניקות שכולן נועדו להפעיל לחץ מבוקר ומתוכנן על השיניים במטרה להחזיר כל שן למקום הרצוי והמתאים לה.
  • יש כיום מגוון שיטות ליישור שיניים. תמיד חשוב להתאים את השיטה למצב השיניים ולחומרת המצב. באופן כללי נוטים לרוב ליישר שיניים בשיטה הוותיקה שכוללת קוביות שמודבקות על גבי השיניים. אם כי יש שיטות נוספות כמו פלטות שקופות ליישור שיניים וכדומה. אלו שיטות שנועדו לאפשר יישור שיניים גם למי שאינו רוצה שהיישור יהיה ניכר לעין וגלוי לעין כל מי שרואה אותו. יישור זה דורש שיתוף פעולה מצד המטופל אך התוצאות עשויות להיות טובות.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»