לימודי תואר כבר לא מספיקים – החשיבות של לימודי תעודה בנוסף לתואר

רבים מאיתנו חשבו בעבר כי אם רק ילכו לאוניברסיטה שם ירכשו מקצוע ויתחילו לעבוד. אבל היום אנחנו יודעים היטב כי אוניברסיטה היא לא בהיכרח המקום בו אתם יכולים לרכוש לכם מקצוע. מדובר על מקום שמטרתו היא להעביר ידע ולא בהיכרח לאפשר לכם להתפרנס ממה שאתם אוהבים לעשות. 

היום אולי יותר מתמיד דווקא לימודי תעודה והכשרה בתחומים ספציפיים היא מה שיכולה לעזור לכם להתפתח בצורה טובה ואפקטיבית באפיקי התעסוקה שמעניינים אתכם. המטרה היא ללמוד באופן מרוכז ידע שיאפשר לכם לא רק לקבל את ההכשרה שתעזור לכם להיות טובים יותר במקצוע שלכם, כי אם יהיה בזה כמו מאין תו תקן שיתן משנה תוקף לסמכות שלכם.

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם 

אצלנו תוכלו לקבל מגוון רחב של אפשרויות עבור לימודי תעודה בשלל נושאים הנוגעים לעולמות הטיפול. לימודי הנחיית הורים, תוכלו להירשם לבית ספר לאימון, לימודי פסיכותרפיה ועוד. אצלנו תקבלו הכשרה מעמיקה מאנשי המקצוע הטובים בארץ שיאפשרו לכם למצות את הפוטנציאל שלכם ולהיות מי שבאמת יכולים להגיע להישגים להם קיוו. 

אנחנו חיים בעולם שדורש מאיתנו יותר

אנחנו חיים בעולם דינמי ומשתנה, אנחנו חיים בעולם שבבסיסו דורש מאיתנו הרבה יותר. כך שאנחנו במידה רבה מי שצריכים לתת ולספק לא מעט כישורים כדי להצליח בעולם העיסקי. צמיחה והתפתחות הם היכרח המציאות והם גם חוויה שיכולה להפוך אתכם למי שיכולים לתת טיפול ומענה מתוך סט כלים הרבה יותר רחב ועשיר.  

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל מענה לכל השאלות שלכם. תוכלו להמשיך ולהתרשם מהמגוון של השיעורים ותחומי הידע בהם תוכלו למצוא עניין כאן אצלנו במכון. לכל עניין אנחנו כאן.

אולי יעניין אותך גם לדעת על אימון מנהלים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»