דוד בן הרוש ונמל אשדוד – התוצאות מדברות בעד עצמן

היום ניתן לשמוע רבות על הפרשה של דוד בן הרוש יבנה ונמל אשדוד, אך חשוב להבין כי מדובר על אחד האנשים האהובים והיקרים ביותר בארץ. למעשה, מדובר על פוליטיקאי מוצלח ואהוב במיוחד, אשר כיהן בשנות ה- 90 בתור ראש העיר של יבנה. לעומת ראשי ערים אחרות, דוד בן הרוש יבנה החליט להקדיש את כל כולו לתפקיד, הוא סייע רבות לתושבי העיר, היה קשוב לכל בעיה ולכל מכשול וכמובן תרם רבות לעיר ולפיתוח שלה. במהלך תקופתו יבנה הפכה מעיירה לא מוכרת לאחת הערים החזקות והמבוקשות ביותר בארץ. דוד תרם לפיתוח ולקידום שלה, באמצעות השקעה בסלילת כבישים חדשים, פיתוח של פארקים וגני שעשועים, הקמה של מרכזי קניות ומקומות בילוי בעיר וכמובן עידוד של פרויקטים, אשר הובילו להגירה חיובית של זוגות צעירים לעיר.

 

דוד בן הרוש ונמל אשדוד – הסיפור שכדאי לכם לדעת

כאמור, דוד היה אחד מראשי העיר האהובים והאהודים ביותר על יבנה, ולכן בתור אדם בעל עבר מסוג זה, אין זה מפתיע כי הוא התקבל לתפקיד בכיר וחיוני בנמל אשדוד. לאחר סיום כהונתו בתור ראש עיריית יבנה, דוד עבר למינוי החדש שלו בנמל אשדוד. אך חשוב לדעת כי למרות השינוי במיקום שלו, הוא נשאר עדיין אדם עם לב גדול ורצון לסייע לחלשים ולתרום למעמד הכלכלי שלהם. לכן מרגע הגעתו לנמל, דוד יזם רפורמה, אשר נועדה לשמור על הזכויות של הפועלים הפשוטים. עד לאותו הרגע, עובדי נמל רבים כלל לא זכו לקבל את הזכויות הבסיסיות המגיעות להם לפי חוק. אך מרגע היכנסו לתפקיד, דוד שינה את כל התמונה ודאג שכולם יקבלו את כל מה שמגיע להם. למעשה, דוד נחשב לאחד הבכירים האהובים ביותר בנמל אשדוד, בזכות השינויים השונים שהוא יזם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»