מתקני חצר שילדים הכי אוהבים!

עונת האביב מתדפקת על דלתותינו והשמש החמימה קוראת לילדים שלכם לקום ממקום מושבם ולצאת החוצה. במרבית המקרים ההורים נגררים אחרי ילדיהם לגני שעשועים עמוסים ונאבקים בתור משתרך למגלשה. מי מבינכם שהוא בעל גינה יכול לחסוך מעצמו את כל המצב הזה. כיום ישנם הרבה חידושים בתחום של מתקני חצר על ידם ניתן ליצור סוג של מגרש משחקים ממשי בגינה שלכם.

מתקני חצר שילדים הכי אוהבים

ישנם מתקני חצר שילדים אוהבים במיוחד. הטוב ביותר מגיע בדמות של שערי כדורגל וסלי כדורסל. ניתן גם למצור בתים מוכנים לבנייה על עץ, מתקן של טיפוס, מגלשה לחצר ונדנדה. יש מתקנים שנמצא בהן תו תקן אירופאי, ישראלי או אמריקאי והם בעלי אחריות למעלה משנה. במידה ואתם מתכננים מקום של משחק עבור הילדים שלכם, עליכם לזכור שזוהי המטרה והרשו להם לשחק בו מבלי לדאוג כי יהרוס לכם את הדשא על ידי הכדור שלהם.

יש כיום מתקני חצר אשר מיועדים לגינה בכל מיני וריאציות נחמדות של שחמט, דומינו ודמקה וכיוצר בזה. ניתן אף להקים מחסן ולאפסן בו בימבה ואופניים בחצר כדי להגן עליהם, שאר מתקני החצר עשויים לעמוד במפגעי מזג האוויר.

מן ההיבט של משחק עבור הילדים שלכם, דשא סינטטי ואיכותי הוא הכי משובח. הוא עדין ונעים למגע ולעולם יישאר ירוק, צריך פחות להשקטת אותו והוא בעל אחריות של בין שמונה לבין עשר שנים וילדים מתים עליו. הוא בעל שני חסרונות – הוא בעל נטייה להתחממות יתר והוא סינתטי, מה שמטריד הרבה בני אדם. אם הנכם מעוניינים בדשא סינתטי ניתן לנטוע בו עץ שיעניק צל. משטחי הגומי הבטיחותיים עבור ילדים הם מצוינים ונעימים למגע, אבל עלותם גבוהה והנראות שלהם לא במיטבה, חרף זאת הם מהווים טרנד פופלרי ובמגמה של כניסה לגינה הפרטית. במידה ואתם מניחים מתקני חצר בגינה שלכם, ישנה משמעות שתניחו אותו על גבי משטח רך ולא על גבי ריצוף של גומי, חלוקי אבן או דשא יבצעו היטב את העבודה, ראו דוגמא.

ילדים מאוד אוהבים ארגז מחול, אבל הוא דורש הרבה אחזקה ממכם, מכיוון שהם מהווים יעד למחלה עקב כל שחיות מחמד נכנסים אליו ועושים בהם את צרכיהם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»