מתקני ניגוב ידיים מגניבים בעולם

היום ניתן למצוא בכל מקום בעולם מגוון רחב של מתקני ניגוב ידיים מדליקים ומעניינים. חברות שונות משתמשות בפתרונות טכנולוגיים שונים, אך בסופו של דבר המטרה היא אחת – לשמור על היגיינה! ישנן חברות שמקפידות על עיצוב נקי וסטנדרטי ואילו חברות אחרות משקיעות בעיצובים מעניינים ומשעשעים יותר. ניתן למשל למצוא מתקן לניגוב ידיים המעוצב בצורת דמויות מצוירות, בצורת שפתיים, בצורת לוגו החברה ועוד. אך מעבר לעיצוב הכללי של המתקן, יש לשים לב לטכנולוגיה שעליה מושתת מתקן הנייר. ישנם מתקנים ישנים יותר, העובדים בצורה מכנית ובעצם דורשים מהמשתמש להוריד ידית ייעודית במטרה לשחרר את הנייר. הדבר נחשב פחות היגייני, היות ואנשים רבים נוגעים באותה הידית. לכן מתקן המבוסס על טכנולוגיה מתקדמת יותר של עין אלקטרונית, נחשב לעדיף יותר.

מתקני ניגוב ידיים מגניבים בעולם – כדאי להכיר

כאמור, המתקנים החדישים ביותר מבוססים על טכנולוגיה של עין אלקטרונית אשר קולטת את הנוכחות של המשתמש ובאופן אוטומטי משתחרר נייר ניגוב. המשתמש צריך רק להעביר את היד שלו מתחת למתקן, על מנת לגרום לשחרור הנייר, ללא שום צורך במגע פיזי עם המתקן. מתקן מסוג זה נחשב למשוכלל יותר, הוא יותר היגייני והוא כמובן מעביר מסר יוקרתי ומתקדם יותר. מעבר לכך, חשוב להבין כי מדובר על מתקן חסכוני שמאפשר לבעל העסק לחסוך לא מעט כסף על נייר מבוזבז. אנשים רבים נוטים להשתמש בכמויות עצומות של נייר לניגוב ידיים, כאשר בפועל חתיכה אחת או שתיים אמורות להספיק. לכן מתקן מסוג זה, מאפשר להגביל את כמות הנייר ובכך לחסוך כסף לבעל העסק. נקודה חשובה נוספת, היא העובדה שמדובר על מתקן ידידותי לסביבה, היות והוא מונע שימוש מיותר בנייר ולכן מסייע למעשה בשמירה על איכות הסביבה. כמובן ששימוש בכמויות נייר קטנות יותר, מסייע להפחית את כמות הלכלוך והבלגן בחדר השירותים.

> בדקו מפיץ ריח חשמלי מחיר שחבל לפספס!

לסיכום, ניתן היום למצוא לא מעט מתקני ניגוב ידיים מגניבים בעולם. מתקנים אלו יכולים להגיע כמעט בכל צורה, צבע ודגם אפשריים, אך חשוב לשים לב לטכנולוגיה שעליה הם מבוססים. מתקנים מתקדמים יותר, יהיו תמיד אוטומטיים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»