עדשות מגע או ניתוח לייזר – איך תדעו במה לבחור?

אנשים שמתמודדים כל החיים שלהם עם בעיות ראייה מבינים שצריך למצוא פתרון קבוע כדי להתנהל בכל שלבי החיים בצורה הנוחה והנגיש ביותר. בוודאי עם המספר שלכם גבוה מאוד ואתם לא רואים כלום בלי משקפיים, זה לא נוח להתנהל בשגרת היומיום לאורך זמן בלי לבצע טיפול מעמיק יותר. והיום, שיש אפשרות לבחור בין עדשות מגע או ניתוח לייזר, כדאי לכם להכיר את כל האופציות שעומדות על השולחן ולבחור את הפתרון הנכון ביותר לכם על בסיס חשיבה על היתרונות והחסרונות.

מה הם היתרונות של ניתוח לייזר?

היתרון הגדול ביותר בבחירה של ניתוח לייזר הוא היכולת לשמור על תוצאות הניתוח לאורך זמן. מדובר על ניתוח שבו אתם משייפים את שכבת הקרנית ומקבלים ראייה באיכות הרבה יותר גבוהה, תוך פרק זמן של שניות ספורות. יחד עם זאת חשוב לזכור ניתוח לייזר הוא לא ניתוח שמתאים לכל אחד, וצריך לעבור תהליך אבחון אצל רופא מוסמך לפני שאתם קובעים תור לניתוח. כמו כן, לאורך זמן יכולה להיות התדרדרות בראיה מסיבות טבעיות שחשוב להכיר.

מה הם היתרונות של עדשות מגע?

לחילופין תיק השימוש בעדשות מגע הוא שימוש נגיש יחסית, והוא מתאים כמעט לכל מי שיש לו בעיית ראייה בשלב כזה או אחר של חייו. אפשר להתאים עדשות מגע בקלות אצל אופטימטריסט. ותוך ימים ספורים יש לכם ביד את הפתרון הדרוש בשביל לראות בצורה הרבה יותר אפקטיבית גם במהלך הנהיגה וגם במהלך שגרת החיים הרגילה שלכם. ועדיין, הצורך לשמור על היגיינה כאשר אתם משתמשים בעדשות מגע ליום יום הוא אלמנט חשוב שיכול להיות בעייתי. בוודאי אם אתם לא רגילים לשמור על היגיינה או שאתם עובדים בסביבה בעייתית.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»