גיבוי בענן לעסק קטן – האם זה מתאים ונחוץ כדי להצליח?

לאחרונה דווחו כמה מקרים קשים, של עסקים (חלקם קטנים) שנפלו קורבן לתקיפות סייבר. בין היתר, קבצים נגנבו, הושחתו או נעלמו. כל זאת הביא להתעוררות מחודשת בשאלה האם גיבוי בענן לעסק קטן מתאים ונחוץ או שאפשר בלעדיו. 

המידע שמור ומאובטח היטב 

כעסק קטן, אתם צריכים לשאול את השאלה האם המידע העסקי הדיגיטלי שלכם חשוב והאם יש לו תחליף. ברגע שאתם מבינים שהמידע העסקי שלכם עשוי להיגנב בצורה זדונית או אפילו להימחק בשל טעות או להיפגע מתקיפה כזאת או אחרת, צריך לחשוב מה עושים עכשיו. 

לא חייבים ליפול קורבן למידע שהושחת במזיד או לאובדן של אמצעי גיבוי נשלף, כדי לשנות את כיוון המחשבה. גיבוי בענן לעסק קטן מאפשר שמירה מיטבית של המידע העסקי החשוב והלפעמים חסוי. בענן, המידע מגובה בצורה רציפה. ובל נשכח כי הענן הוא בעצם חוות שרתים מאובטחת היטב, שמנוהלת בצורה מקצועית לטובת עסקים קטנים וגדולים גם יחד. 

חשיבות הגיבוי בענן, מכל הזוויות 

כפי שארגוני ענק עוברים לענן מאובטח, כך יכולים לנהוג גם בעסקים הקטנים. כל ההבדל הוא בשטח האחסון הדרוש ולעיתים בשירותים עסקיים נלווים, שאפשר לרכוש על פי הצורך. על מנת לסבר את האוזן, נרצה להצביע על עוד כמה היבטים ודגשים המצביעים על התועלת ועל החשיבות של גיבוי בענן לעסקים, למשל:

  • מידע עסקי שנמחק עלול לפגוע בקשר שלכם עם הלקוחות. את מאגרי המידע או המידע העסקי צריך לשמור כך שתמיד יהיו זמינים לכם. 
  • פרויקט שלא גובה כמו שצריך ואבד, עלול להסב לכם הפסדים כספיים ניכרים. גיבוי בענן מונע מצבים כאלה. 
  • גניבת מידע ממחשבי העסק עלולה להביא להסתבכות משפטית מול לקוחות זועמים. גיבוי בענן בשילוב אבטחת מידע מהווים דרך התמודדות חכמה וראויה. 

 

למידע נוסף על גיבוי בענן לעסק קטן היכנסו לאתר https://www.entersys.co.il

 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»