קולבים לבגדים – יעילים או מתכון לבלגן

ארונות בגדים הם מסוג הרהיטים בעלי נטייה חזקה להיות מבולגנים. הארון בא לשימוש תכוף ביותר של הכנסת והוצאת בגדים ופרטי לבוש ולכן הוא מתבלגן בקלות ובמהירות. כולם יודעים כמה מתסכל זה יכול להיות שבכל פעם שרוצים להכניס לארון בגדים מכובסים, יש צורך לסדר אותו מחדש.

ליועצי ארגון הבית ישנם שלל פתרונות איך לגרום לארונות הבגדים להיראות תמיד מסודרים ולגרום לבלגן התמידי אשר שורר בהם להיעלם כמעט לנצח עם קולבים לבגדים למשל. להלן מספר טיפים לשמירה על הסדר בארונות הבגדים:

– חלוקה לפי סוגים –

כאשר רוצים לשוות לארון מראה מסודר, גם אם פרטי הלבוש לא מקופלים בסימטריות, כדאי לסדר את כל הפריטים הדומים יחד. כאשר פרטי הלבוש מכל הסוגים מעורבבים יחד, הסבירות לבלגן היא גדולה יותר. כמו כן, כדאי להקצות לכל בן משפחה מדף מיוחד שבו ירוכזו כל פרטי הלבוש שלו וכך, יוכל כל אחד למצוא בקלות את בגדיו מבלי שיצטרך לחטט ולהפוך את כל הארון.

בנוסף לכך, בגדים אשר מקופלים בערמה בארון, הינם בעלי נטייה להתהפך ולהתבלגן ולהגיע בסוף לשולחן המחשב, ולכן מומלץ מאוד, להשתמש בקולבים לתליית מספר רב ככל האפשר של פרטי לבוש.

– שימוש בקולבים בארון הבגדים –

פעמים רבות עלולים לחשוב כי תליית בגדים על קולבים זה סימן לעצלנות. ומכיוון שמתעצלים לקפל את הבגדים, תולים אותם על קולב. אז לא, זו לא עצלנות. ישנם פרטי לבוש רבים אשר נהרסים כאשר מקפלים אותם והם מקבלים קמטים בלתי הפיכים. בנוסף לכך, תליית בגדים על קולבים יכול פעמים רבות להיות פתרון לבלגן השורר בארון הבגדים. עם זאת, רצוי שלא להשתמש בכל קולב ליותר מבגד אחד על מנת שלא להסתיר את הבגדים התלויים מתחת ולמנוע מהם להתקמט.

– קולבים למגבות באמבטיה –

לקולבים יש שימוש נוסף מלבד השימוש בארון הבגדים והוא ייבוש מגבות הרחצה בחדר האמבטיה. כמובן שקולבים לייבוש יהיו מעוצבים בצורה שונה מאשר קולבים שמיועדים לתליית בגדים בארון. קולבים אלו יהיו על פי רוב מעוצבים בצורה של עמוד עם מתלים, עליו ניתן לפרוש את המגבות ולייבש אותן, במקום שהם יהיו מפוזרים על הכיסאות ברחבי הבית.

בקיצור, אם אתם רוצים פתרון לבלגן, השתמשו בקולבים!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»