עץ אשוח

עץ חג המולד קיים כבר מאות שנים. המסורת של קישוט העץ באורות, קישוטים ומתנות עדיין פופולרית היום כמו אז. אבל מה ההיסטוריה מאחורי העיטור הזה? עץ חג המולד הוא אחד הקישוטים העונתיים הפופולריים ביותר בעולם. זה קיים כבר מאות שנים וזה סמל של שמחה ואור בסוף השנה.

עץ האשוח המוכר גם בשם יולקה מסמל חן, כוח ואריכות ימים. זהו סמל ליופי הטבע, הפשטות והטוהר. זו הסיבה שהוא משמש לעתים קרובות כלוגו עבור חברות כמו נייקי או בריטיש איירווייז. עץ אשוח הוא עץ גדול עם צמרת עגולה. אין לו עלים וענפיו מורכבים ממחטים. הענפים אמורים להיראות כמו קצות המחט. זה מסמל את הרעיון של צמיחה, התחדשות והגנה מפני פגיעה.

עץ אשוח הוא עץ בעל גזע יחיד וענפים כמו אלה שעל עץ אלון

יש לו גם מחטים, שנראות כמו אצטרובלים. השם "אשוח" בא מהמילה הלטינית ל"אלון".

הסמל הנפוץ לעצי אשוח הוא סמל הנקר, הנקרא "עץ אשוח". סמל זה נוצר על ידי ג'ון ג'יימס אודובון בשנת 1831. הוא משמש בקמפיינים פרסומיים רבים לייצוג עצי אשוח ונכסיהם. עץ אשוח הוא עץ בעל גזע וענפים בודדים. הוא משמש לעתים קרובות כסמל של השילוש הקדוש, האלוהות שלוש באחד של הנצרות. עץ אשוח מסמל אחדות: הגזעים והענפים יוצרים יחידה אחת. הגזע הוא מקור החיים, ואילו הענפים הם שלוחתו.

הגזעים והענפים עשויים מחומרים שונים: הגזע יכול להיות עשוי מעץ, קליפה או שורשים. ניתן להכין את הענפים מסוגים שונים של עצים כמו אורן, אשוח או לגש.

לסיכומו של דבר,

עץ אשוח הוא עץ נשיר הצומח מגזע בודד. גזע העץ צומח מבסיס הגזע, הנקרא כתר. בניגוד לעצים אחרים, כתר עץ אשוח אינו צומח כלפי מעלה וכלפי חוץ. במקום זאת, הוא נשאר קטן בהתחלה ואז גדל כלפי מעלה והחוצה. זה גורם לזה להיראות כמו פירמידה הפוכה או פירמידה הפוכה.

>לרכישת עץ אשוח לכבוד השנה החדשה בקרו באתר איקס עיגול

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»