תיקי ילדים – לבחור תיק בריא

בשנים האחרונות הצרכנים הישראלים הבינו כי הם יכולים לבצע הרבה מאוד רכישות של מוצרים מעבר לים, עם תג מחיר שיכול להיות בהבדל של מאות אחוזים ועם תג מחיר מאוד מפתה. דבר זה הוביל אל ירידה של מחירי המוצרים השונים בארץ, וכאן כבר יש דילמה איזה מבין כל אלה יהיה הכי משתלם? בכל הנוגע אל רכישה של תיק המיועד עבור ילדי הגן, זה חשוב מאוד לבחור תיק בריא מתוך אוסף התיקים לילדים בחנויות שגם יהיה נוח לשימוש וגם יהיה טוב מראה. איך מוצאים תיק כזה? כאן חשוב לפעול לפי שני פרמטרים עיקריים שמסייעים להבדיל בין תיקים שעדיף להשאיר על המדף לבין כאלה שיובילו אל שימוש מאוד מהנה.

תיק נוח לילדים

בראש ובראשונה תיק אשר מיועד לילדי הגן הוא צריך להיות כזה שאותו יהיה להם נוח לשאת על הגב הקטן שלהם. זו הסיבה שהופכת את התיק הזה לכל כך קטן, ולכל כך חמוד בעיצוב שלו. התכנון של גודל התיק מותאם לגודל הגב של הילד, וזה חשוב מאוד כי הכתפיות יהיו רכות ומרופדות וכי הגב של התיק יהיה גב עם בד "נושם". אומנם במקרים רבים ההורים הם אלה שנושאים את התיק, אך אם הבחירה נעשתה בצורה שמתחשבת במה שהילד אוהב, קרוב לוודאי שהוא ישמח לשאת את התיק הזה לדקות הספורות של הליכה לגן שקרוב ביותר.

תיק פונקציונאלי להורים

ילדי הגן לא ממש שמים לב מה נמצא בתיק הזה שלהם, וזה יותר התפקיד של ההורים לוודא כי התיק המיועד לגן הילדים הוא כזה שמכיל כל מה שילד זקוק לו באופן שאינו מסכן את שלום הילדים הקטנים. לכן, זה חשוב לרכוש תיקים שיש להם תו תקן, ובכך מוודאים מעל לכל ספק כי השימוש בתיק יהיה כזה שלא רק מספק מראה חמוד או נוחות של נשיאה ושימוש, אלא גם בכל רגע ורגע התיק הזה הוא הכי בטוח מכל הבחינות החל מהבד עצמו, הצביעה של התיק, הרוכסנים והעמידות של כל אלה עם איכות טובה מעבר לכל ספק שממנה לכל אורך השימוש לגמרי מרוצים.

> קראו גם על תיקי החתלה באתר טוש קידש

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»