איזה מופע חנוכה לא כדאי לפספס?

כפי שאנחנו יודעים, מדי שנה בחנוכה עולים עשרות מופעים חדשים על הבמות בישראל. מדובר במופעים שמיועדים לילדים ולכל המשפחה. בין אם מדובר בפסטיגל, מסורת שנמשכת כבר עשרות שנים, ובין אם מדובר במופעים אחרים, כאלה שמבוססים על מחזות זמר ידועים יותר או ידועים פחות.

מדובר על מופעים מושקעים מאוד, כאלה אשר משלבים בין שחקנים מהדרגה הראשונה, שחקנים בכירים ואהובים על ידי הקהל בישראל, לצד פירוטכניקה ואטרקציות שונות. מדי שנה אנחנו יכולים לראות התפתחויות ושינויים מרחיקי לכת בתחום. זה נובע בין היתר מהעובדה, שהטכנולוגיה השתנתה, הדרישות של הקהל והציפייה שלו היא אחרת, וכן מהעובדה שכיום לא מספיק רק לספק משחק טוב, אלא צריך משהו מעבר לכך.

לפני שנסביר אילו מופעים אסור לפספס, חשוב להסביר מדוע דווקא בחנוכה אנחנו יכולים לראות הרבה מופעים של חנוכה ולא בחגים אחרים. הסיבה העיקרית לכך, היא העובדה שמדובר בחג עם חופשה של שמונה ימים, אשר פחות מתאים לנסיעות לחו"ל בגלל התקופה ולכן יותר הורים נוהגים לקחת את הילדים שלהם למופעים והצגות שונות.

אילו מופעים לא כדאי לפספס?

כמובן שאירוע הדגל של הפסטיבל הוא הפסטיגל. זה אירוע שנערך מספר פעמים ביום, במספר מוקדים, הוא כולל שורה ארוכה של אמנים מהבכירים ביותר בישראל, הן כאלה ששייכים למה שמכונה "עולם הילדים" והן כאלה שדווקא מוכרים בזכות העובדה שהם מופיעים בעיקר למבוגרים, אך בחנוכה הם עושים מופעים גם לילדים.

מופעים אחרים שאסור לפספס הן הצגות שמבוססות על הסיפורים של רובין הוד, בילבי, וכן הצגה מיוחדת על פי הקלטות של כמו גדולים שנעשתה בשנות התשעים על ידי אריק איינשטין, ומבוססת במידת מה על שיריו של הזמר אשר ידע לשיר גם למבוגרים וגם לילדים.

לעוד מידע בקרו באתר https://www.kzat-tarbut.com/

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»