מתקני טיפוס לחתולים

למי שיש חתול יודע שיש דברים שונים שצריך לדאוג להם עבורו מלבד המזון והחול וזה משהו לשחק בו. יש כאלו שבוחרים צעצועים קטנים כמו עכבר, כדור או חכה ויש כאלו שמשקיעים בחתול שלהם ובוחרים מתקן טיפוס שמהווה עבורו אטרקציה מהנה אשר גם מפעילה אותו פיסית.

מה זה מתקן טיפוס לחתולים

מתקן טיפוס לחתולים הוא למעשה מתקן המשלב כמה דברים המאפשרים לחתולים ליהנות ממשחק, טיפוס, גירוד במשך שעות. מתקני טיפוס לחתולים הם בין הדברים שמומלץ שיהיה בכל בית שיש בו חתול שכן הוא מאפשר לחתול להיות פעיל פיסית מה שחשוב כדי לשמור על הבריאות שלו לאורך זמן, ובנוסף הוא מסייע להפחית את הנזקים הנגרמים לרהיטים בשל השחזת הציפורניים שכן החתולים משחיזים את הציפורניים על המתקן עצמו.

איזה סוגים של מתקני טיפוס לחתולים קיימים

מבחר מתקני טיפוס לחתולים הוא רב ומגוון וכולל בין היתר מתקנים בגבהים שונים זה יכול להיות מתקן לחתול בין שתי קומות בגובה של 30 ס"מ ועד מתקנים בני כמה קומות שיכולים להגיע לגבהים של 170 ס"מ ואפילו יותר. יש מתקנים שכוללים מקומות מסתור, עמדת תצפית, עמודי גירוד וכל מיני צעצועים ומשחקים מובנים במתקן שמאפשר לחתולים לשחק ולבלות בו שעות על גבי שעות.

איך לבחור מתקן טיפוס לחתול

משום שהמבחר של מתקנים הוא רב ביותר ומשום שההיצע יכול לבלבל חשוב לנסות ולהבין מה הצורך של החתול מצד אחד אך מה האופי שלו מצד שני שכן לא כל חתול מתחבר ואוהב כל מתקן. חשוב בנוסף גם לבחור מתקן שיהיה לו מקום ראוי בבית ובהתאם לגודל ולמרחב בו מתכננים למקם אותו וכמובן שגם למחיר יש תפקיד וככל שהמתקן יותר גדול ומשוכלל כך מחירו בהתאם.

>אנשים חיפשו גם חטיפים למכרסמים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»