קריקטוריסט לאירועים – אטרקציה מיוחדת לאירוע שלכם

קריקטוריסט לאירועים

אירוע מיוחד הוא דבר שדורש השקעה רבה ואנחנו לא מתכוונים רק להשקעה של כסף, הגם שכסף הוא פריט בסיסי לאירוע מוצלח. אך מעבר לכסף צריך גם להשקיע מחשבה ומאמץ והמטרה היא – לאתר את נותני השירותים ואת כל המרכיבים הקטנים והגדולים של האירוע שלכם. כך ורק כך ניתן להפיק אירוע מוצלח ומיוחד במינו. אז אם אתם ניצבים בשלב של תכנון אירוע ואתם רוצים להיות בטוחים שהנכם בוחרים את המיטב – בואו והכירו אטרקציה מיוחדת במינה –קריקטוריסט!

מהו קריקטוריסט ומה הוא יכול לספק לאירוע שלכם?

קריקטוריסט הינו אמן אשר תחום העיסוק שלו הוא בציורי קריקטורה. ציורים אלו אהובים על רבים, והם יכולים להיות חלק בלתי נפרד מהפעלה מרתקת ומלאת עניין. אז אם אתם מחפשים רעיון מוצלח ומרגש לאירוע מפתיע. הבה ונמנה את היתרונות של אמן קריקטורה לאירוע:

  • אמנות – אמן קריקטורה כמו Magic ben, מפיח באירוע שלכם נימה אמנותית. לצד האוכל, השתייה והשירה יש לנו באירוע גם חלק אמנותי שמרומם את האווירה למקום גבוה יותר.
  • עניין – קריקטורות מעוררים עניין בקרב האורחים. כך אתם יכולים להיות רגועים שהאווירה במהלך האירוע עומדת להיות נעימה ומלאת עניין. אין סיכוי לשעמום ולרגעים של מבוכה במהלך האירוע.
  • מזכרת – קריקטוריסט לאירועים יכול לשלב במהלך הפעילות גם יצירת מתנה אישית לכל משתתף. המתנה יכולה להיות מוכנה מראש, ויכולה להיווצר במהלך האירוע. כאשר כל נוכח מקבל מתנה כמו כובע מצחייה וכדומה, ועל המתנה הזו יש הדפסה או ציור קריקטורה שנושא את השם של מקבל המתנה.
  • אווירה אין דומה אווירה של אירוע שיש בו תכנית מיוחדת כזו. בה כל אחד בוחר לו ציור, קריקטורה או אפילו גרפיטי וקעקוע.
Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

Blog
משה יצחקוב

רמקולים

בחירת רמקולים יכולה להיות חיונית מאוד לאיכות הסאונד ולאופן שבו תיהנו ממוסיקה, סרטים וקבצי שמע שונים. בין אם אתם זקוקים לרמקולים למחשב או למערכת הקולנוע הביתית שלכם חשוב מאוד לבחור את הרמקול בצורה נכונה ובהתאם לפרמטרים שונים שכדאי לבחון. התאמת

קרא עוד»
לימודים
משה יצחקוב

שיעורים פרטיים ברשת – האם הם תחליפים לילדים בבידוד

אחד מהדברים שהקורונה הכניסה לחיים שלנו הוא עניין הלימודים הרשת. זה נכון שגם לפני פרוץ המגיפה היה קיים המושג של לימודים מקוונים, אך הוא לא היה נפוץ כל כך כמו עכשיו. גם לאחר שפתחו מחדש את בתי הספר והלימודים חזרו

קרא עוד»
ליווי פרוייקט שיפוץ
בית וגינה
משה יצחקוב

ליווי פרויקט שיפוץ – מתי נצטרך את זה?

שיפוץ בתים הוא עניין שבשגרה. ניתן לשפץ בית קיים, לרוב ישן. בנוסף יש בתים שאנשים רוכשים אותם, הורסים ולאחר מכן משפצים. במאמר זה נכתוב על נושא ליווי פרויקט שיפוץ ומתי נצטרך את זה? מתי נצטרך שיפוץ? מידי כמה שנים אנשים

קרא עוד»