תסמונת התעלה הקרפלית – היכן אפשר לקרוא מידע עליה?

תסמונת התעלה הקרפלית מאפיינת בעיקר נשים בגיל העמידה אבל לא רק. מדובר על תסמונת שאנחנו עדיין לא יודעים מה המקור שלה באופן וודאי אבל אנחנו כן יכולים לראות כי זו נפוצה בקרב נשים ביחס לגברים, בקרב מי שסובלים מהשמנת יתר, סכרת, תת פעילות בבולטת התריס ועוד. 

מדובר על תסמונת שמתחילה בתחושה של נימול וכאבים במפרק היד ובאצבעות, כאשר לאורך הזמן, במידה ולא נערך טיפול מתאים שיתן מענה לבעיה המתפתחת, אנחנו עלולים לראות שורה של תופעות שסופן הוא לעיתים בנכות של ממש. 

איך מטפלים בבעיה 

בדרך כלל הטיפול יכלול מתן סד לחימום היד ולשיכוך הכאבים לאורך הלילה. טיפול תרופתי אנטי דלקתי וריפוי בעיסוק יהיו השלבים הבאים בדרך לריפוי המחלה. במקרים מסוימים טיפולים אלטרנטיביים יכולים לעזור ובמקרים חמורים, בתנאים מסוימים, יש מי שאפילו יאלצו לעבור ניתוח כדי לשפר את המצב של היד. 

מדובר על מחלה שעלולה להוביל לתהליך שיקומי הלוקח זמן 

הרבה פעמים מדובר על תסמונת שתהליך השיקום שלה הוא תהליך הלוקח זמן, מה גם שכמו שאפשר לראות התהליך הטיפולי דורש לא מעט אמצעים. בדרך כלל מדובר על מה שגם יכול למנוע את היכולת לעבוד באופן שוטף, בייחוד כאשר מדובר על מי שהעבודה שלהם כוללת עבודה הדורשת הקלדה מרובה על המחשב לאורך שעות היום. 

חשוב לדעת כי יש לכם את הזכות לדרוש פיצויים מהביטוח הלאומי במידה וזה המצב וכמובן מחברת הביטוח שלכם. 

רוצים לדעת מה הזכויות שלכם? זה הזמן

אם אתם רוצים לדעת האם מגיעות לכם זכויות בעקבות התופעה הזו, זה הזמן להרים את הטלפון וליצור קשר על מנת שניתן יהיה לעזור לכם. למידע אודות חברה למימוש זכויות רפואיות

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»