כמה עולה לגרור את הרכב?

כמה עולה לגרור את הרכב

ישנו ערפל כבד בכל מה שקשור למחירי גרירת הרכבים. בין אם זה משום שיש הרבה מאוד משתנים להתייחסות ברגע שנדרשת גרירה ובין אם אלו המחירים בשוק אשר באזורים מסוימים עלולים להרקיע שחקים ובאזורים אחרים להיות מאוד נמוכים. יצאנו לבדוק מה המחיר הממוצע לגרירה ובאילו משתנים אנשי המקצוע המסורים מתחשבים בעת חישוב הצעת מחיר עבור לקוח.

משתנים חשובים לתמחור וסוגי גרירה

כמו שכל גרירה נראית אחרת מתחילתה ועד סופה, כך גם המחיר עבור כל גרירה משתנה. בואו נעשה מעט סדר בבלגן כמה עולה לגרור את הרכב וכעת נפרט מהם המשתנים המשפיעים על המחיר.

  • מרחק הגרירה הנדרש על ידי הלקוח – המחיר על גרירת רכב פרטי למרחק שלא עולה על 10 ק"מ יתחיל בערך מ-200 ₪ . כמו כן, למרחק של יותר מ-10 ק"ח ועד 30 ק"מ המחיר יהיה גבוה יותר וכן הלאה.
  • סוג כלי הרכב בהקשר של מרחק הנסיעה – המחירים עבור רכב פרטי יהיו בהכרח נמוכים יותר מאשר גרירה של רכב מסחרי ולכן מחירי הגרירה יעלו בהתאם ובהתחשב במרחק הנסיעה הנדרש. בנושא גרירת משאית, המחיר יעלה שוב ובהתאם.
  • גרירה בשבת, לילות וחגים – כמו שירותי חירום של וטרינר בימים ושעות הנמצאים מחוץ לזמני הפעילות, כך גם שירותי הגרירה יגבו תעריפים יקרים יותר. למשל עבור גרירה בשבתות וחגים, תעריף השירות יעלה ב-50%. בשעות הערב (עד חצות) תעריף השירות יעלה ב-25%.
  • חילוצים – חילוצים שהו עולם בפני עצמו מכיוון שהרבה מאוד סיטואציות שונות ומורכבות יכולות להצריך חילוץ. המחיר שתשלמו יהיה בהתאם לסוג הרכב התקוע, אם החילוץ מצריך שימוש בכלים הנדסיים מיוחדים, מיקום הרכב הזקוק לחילוץ ועוד.

מה שהכי חשוב לבצע ברגע שאנו מזמינים שירותי גרר, עוד לפני שנתתם אישור למתן השירות, תשאלו על מחיר, תארו את המצב לפרטים וערכו השוואת מחירים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

קרטונים לאריזה
בית וגינה
משה יצחקוב

קרטונים לאריזה – הביאו בחשבון איכות הייצור

מסתכלים על אפשרות רכישה של קרטונים לאריזה ותרצו להיות בטוחים כי אתם בוחרים במענה הטוב ביותר שיהיה זמין לכם בעניין הזה? דעו לכם כי תוכלו למצוא מבוקשכם במאת האחוזים וזאת ללא יותר מידי קושי עם כך. רק תרצו לשים לב

קרא עוד»
מניקור
טיפוח
משה יצחקוב

מה חשוב שיהיה במניקור מוצלח?

טיפולי מניקור הינם טיפולים שכדאי מאוד להשקיע בהם, אך כדי שהם יהיו יעילים, חשוב מאוד לבחור במטפל מקצועי שיבצע את הטיפולים כראוי. בבואכם לחפש מניקוריסט או מניקוריסטית לצורך ביצוע טיפולי מניקור כדאי שתיקחו בחשבון מספר פרמטרים חשובים וכך תוכלו להבטיח

קרא עוד»
קרע בלברום כתף
Blog
משה יצחקוב

5 דברים שלא ידעת על קרע בלברום כתף

קרע בלברום בכתף נחשב לתופעה שכיחה למדי בעיקר בקרב ספורטאים אך לא רק. הקרע עלול להיגרם כתוצאה ממגוון סיבות, אם כי לרוב מדובר על עומס יתר במפרק. לברום זה שם הרקמה הסחוסית שממלאה תפקיד חשוב בכתף. כאשר חוזרים על פעילויות

קרא עוד»