כמה עולה לגרור את הרכב?

ישנו ערפל כבד בכל מה שקשור למחירי גרירת הרכבים. בין אם זה משום שיש הרבה מאוד משתנים להתייחסות ברגע שנדרשת גרירה ובין אם אלו המחירים בשוק אשר באזורים מסוימים עלולים להרקיע שחקים ובאזורים אחרים להיות מאוד נמוכים. יצאנו לבדוק מה המחיר הממוצע לגרירה ובאילו משתנים אנשי המקצוע המסורים מתחשבים בעת חישוב הצעת מחיר עבור לקוח.

משתנים חשובים לתמחור וסוגי גרירה

כמו שכל גרירה נראית אחרת מתחילתה ועד סופה, כך גם המחיר עבור כל גרירה משתנה. בואו נעשה מעט סדר בבלגן כמה עולה לגרור את הרכב וכעת נפרט מהם המשתנים המשפיעים על המחיר.

  • מרחק הגרירה הנדרש על ידי הלקוח – המחיר על גרירת רכב פרטי למרחק שלא עולה על 10 ק"מ יתחיל בערך מ-200 ₪ . כמו כן, למרחק של יותר מ-10 ק"ח ועד 30 ק"מ המחיר יהיה גבוה יותר וכן הלאה.
  • סוג כלי הרכב בהקשר של מרחק הנסיעה – המחירים עבור רכב פרטי יהיו בהכרח נמוכים יותר מאשר גרירה של רכב מסחרי ולכן מחירי הגרירה יעלו בהתאם ובהתחשב במרחק הנסיעה הנדרש. בנושא גרירת משאית, המחיר יעלה שוב ובהתאם.
  • גרירה בשבת, לילות וחגים – כמו שירותי חירום של וטרינר בימים ושעות הנמצאים מחוץ לזמני הפעילות, כך גם שירותי הגרירה יגבו תעריפים יקרים יותר. למשל עבור גרירה בשבתות וחגים, תעריף השירות יעלה ב-50%. בשעות הערב (עד חצות) תעריף השירות יעלה ב-25%.
  • חילוצים – חילוצים שהו עולם בפני עצמו מכיוון שהרבה מאוד סיטואציות שונות ומורכבות יכולות להצריך חילוץ. המחיר שתשלמו יהיה בהתאם לסוג הרכב התקוע, אם החילוץ מצריך שימוש בכלים הנדסיים מיוחדים, מיקום הרכב הזקוק לחילוץ ועוד.

מה שהכי חשוב לבצע ברגע שאנו מזמינים שירותי גרר, עוד לפני שנתתם אישור למתן השירות, תשאלו על מחיר, תארו את המצב לפרטים וערכו השוואת מחירים.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»