מכירת רכב לפירוק ללא העברת בעלות – המדריך המלא

אם יש לכם רכב שעבר זמנו, אולי אפילו קיבלתם צו ממשרד התברואה שעליכם לסלק אותו מהחנייה שליד הבית, כדאי שתמהרו לעשות את זה.

אנשים רבים משאירים את הרכב במקום מסוים והוא משמש להם כמחסן חינמי. האמת? רעיון לא רע אם חסר לכם מקום בבית, אולם אם קיבלתם צו לפנות את הרכב מפני שהוא גורם לנזק סביבתי כדאי שתתייחסו לזה ברצינות.

אולם כאשר מגיעים לעשות את הדבר בפועל מגלים שזה לא כל כך פשוט. התהליך שדורש מכם למכור את הרכב לפירוק ולהעביר את הבעלות שלו למישהו אחר, עלול להיות ארוך ולא נעים.

אז מה אפשר לעשות במקום? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מכירת רכב לפירוק:

אם אתם רוצים למכור את הרכב לפירוק , כדאי מאוד שתשימו לב למי אתם מוכרים אותו. חלקי חילוף לרכבים נחשב לשוק פרוץ מאוד, שכן כל אחד שיש לו קצת הבנה ברכבים יכול להבין מיד אלו חלקים הוא צריך ולהתחיל לעשות מאגר של חלקים כאלו מרכבים ישנים או שנהרסו בתאונה.

אולם לא כולם פועלים באופן חוקי ורשמי מה שעלול לסבך אתכם בסופו של דבר משום שהרכב רשום על שמכם.

אכן כן, מפרקי רכבים יודעים שהבעיה הזו של העברת בעלות היא אכן בעיה. יכול לקחת הרבה מאוד זמן עד שתקבלו את העברת הבעלות ובינתיים כבר לא יהיה לכם חשק וכוח להתעסק בזה.

לכן, מומלץ ללכת למוסך שמתמחה בפירוק רכבים באשדוד ועובד באופן חוקי לחלוטין. המוסך הזה יאפשר לכם לעשות העברת בעלות מהירה וכך תדעו שאתם עושים את כל התהליך כנדרש בחוק בלי לעגל פינות.

למידע נוסף אודות מכירת רכב לפירוק כנסו לאתר >>> DBC קניית רכבים

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»