פורץ רכבים בבאר שבע

פורץ רכבים הוא איש מקצוע מוסמך המורשה לעסוק בתחום הפריצה אל רכבים מסוגים שונים, ולבצע תיקונים והחלפות של מנגנוני נעילה תקולים כדי להחזיר את הרכב לשימוש בעליו. פורץ רכבים נקרא גם מנעולן, כיוון שיש לו את הידע המקצועי הנדרש בכל הנוגע לטיפול במנעולים תקולים.

לכן במקרה שמצאתם עצמכם תקועים עם הרכב באזור באר שבע והסביבה ללא יכולת פתיחה של דלת הרכב, סיבוב מפתח הרכב בסוויץ', חוסר תגובה של שלט הרכב או אזעקה של רכב שלא מפסיקה לעבוד – מומלץ להזמין בדחיפות איש מקצוע המתמחה בנושא של פריצת רכבים בבאר שבע שיאתר את הבעיה, ויתקן אותה במהירות ובמקצועיות.

החלפת מתג הנעה ברכבים

פורץ רכבים הינו בעל הידע והכלים המתאימים לתיקון של מתג התנעה (סוויץ') תקול, אם בגלל מפתח רכב שנתקע בו ואינו מאפשר הנעה או פשוט חוסר תגובה של הרכב בזמן סיבוב המפתח במתג.

תיקוני והחלפת מנעולים בדלתות הרכב

דלתות רכב שמסרבות להיפתח, וכך מונעות את האפשרות להשתמש בו ולנסוע ממקום למקום, מעידות לרוב על בעיה במנגנו הנעילה שלהן. כדי לעקוף את המנגנון התקול ולהיכנס אל הרכב, יש להיעזר בשירותיו של פורץ רכבים מקצועי ומנוסה שידע לפרוץ את דלתות הרכב במהירות וללא גרימת נזק.

לאחר הפריצה ואיתור הבעיה במנגנון, מנעולן בבאר שבע למשל, ידאג להחליף את המנעולים בדלתות כדי להבטיח הגנה מלאה עבור בעלי הרכב.

תיקון והחלפת מפתחות ושלטים רחוקים

ברוב הרכבים ניתן לפתוח את דלתות הרכב באמצעות שלט רחוק ומפתח, האחראי גם על הנעת הרכב, כך שאם המפתח או השלט אינו מגיב ומאפשר פתיחה של הדלת – רצוי לפנות אל פורץ רכבים שיאתר את הבעיה, ויתקן או יחליף את המפתח ו/או השלט הרחוק כדי להימנע ממצב של חוסר יכולת פתיחה או נעילה של הרכב.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»