רכישת דירה בקבוצת רכישה – איך לא תפסידו את הכל?

קבוצת רכישה זו אופציה נהדרת שאמורה לתת פתרון למצב הבלתי אפשרי שקשור לעלויות דיור בישראל. קבוצת רכישה זו בעצם התאגדות של כמה רוכשים שרוצים יחד לרכוש קרקע ולשכור שירותים של קבלן. המטרה – לבנות מבנים מתאימים למגורים בעלויות נמוכות בהשוואה למתחולל בענף הבנייה בארץ. אמנם ניתן לציין שרכישה בקבוצת רכישה עשויה להיות פתרון מעולה, אך לא פעם העסקאות הללו מובילות את הקונים למצב של חידלון. 

מה עושים כדי לא להפסיד את הכול?

כאמור, קבוצת רכישה הוא פתרון נפלא. אך חשוב לבחור נכון ולנהל חכם את ההתנהלות על מנת למנוע מצב ביש בו מאבדים הכול בגין התנהלות לא נכונה. ככלות הכול מדובר על עסקאות גדולות ומשמעותיות מאוד אשר מכניסות את כל אחד מהשותפים בעסקה להתחייבויות גדולות. ההמלצה הגורפת היא להיות מלווים בעורך דין שצבר מומחיות בליווי קבוצות רכישה. למה זה חשוב? באמצעות עורך דין כזה ניתן לבדוק כל פעולה ופעולה שנעשית, לקבל החלטה בדבר על בחירה ובחירה, כך להוביל את הרכישה בצורה חכמה ואחראית על הסוף הטוב שלה.

עורך דין מומחה בקבוצות רכישה עורך הסכמים ברורים מאוד בין כלל הרוכשים כמו גם מול הקבלן והספקים. בצורה זו מבטיחים כי כל צעד מתנהל באופן אחראי ושקול, וכי כל פעולה יוצאת אל הפועל רק אחרי שברור מה עושים כדי לא להפסיד את הכול. רכישת דירה בקבוצת רכישה יכולה להיות פתרון נהדר כל עוד ההתנהלות נכונה וכל צעד מתבצע על הצד הטוב ביותר שלו. כל סטייה וכל בחירה שגויה עלולים למוטט את הכול. אם אתם מתכוונים לרכוש דירה בקבוצת רכישה זכרו לפעול חכם ובאחריות ולהיות מלווים בגורמים מקצועיים.

לקבלת ייעות וליווי משפטי צרו קשר עם עורך דין אלעד ויסטוך

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»