5 טיפים למיתוג העסק שלכם

מיתוג עוצמתי ואיכותי אינו נחלתם של העסקים הגדולים בלבד. אחת הבעיות העיקריות של כל עסק חדש הוא תקציב נמוך, אך גם עסק חדש עם תקציב מוגבל מאוד יכול להיראות מקצועי ולעמוד בשורה אחת עם עסקים מוכרים וגדולים ממנו. לצורך כך, בעל העסק צריך לייצר לעצמו מותג חזק ומבוסס.

מחפשים מיתוג לעסק שלכם? רגע לפני שאתם ניגשים למעצב או חברת מיתוג כזו או אחרת קבלו 5 טיפים שיסייעו לכם במיתוג נכון של העסק שלכם:

  1. אפיינו באופן מדויק את קהל היעד שלכם

נסו להיכנס לראש של הלקוחות הקיימים של העסק ולקוחות פוטנציאליים. בדקו מי הצרכן – מה מאפיין אותו? מה מצבו הסוציואקונומי? מה אורח החיים שלו? מה מניע אותו לבצע רכישה? שאלות אלה יסייעו לכם להבין כיצד גם צריך להיראות המיתוג שלכם, כפי שנכון שיראה בעיני קהל היעד שלכם.

  1. הכירו את המתחרים שלכם

האם המתחרים שלכם הם עסקים קטנים או חברות גדולות? מה המחירים והשירותים שהמתחרים מציעים בדיוק, ומה הם לא מציעים? כמה המוצרים שלהם שונים משלכם? נסו לזהות מה החולשות ומה היתרונות של המתחרים שלכם, ביחס לאלו שלכם. ככל שתכירו טוב יותר את המתחרים שלכם כך תוכלו לבדל את עצמכם טוב יותר מהם.

  1. הגדירו את ערכי המותג שלכם

מיתוג עסקים משדר הרבה יותר מצורה וצבע. המיתוג בעצם מכניס את קהל היעד שלכם לעולם ערכים מסוים שמשתייך לעסק שלכם. ערכיות המותג מבדלת את העסק שלכם מעסקים מתחרים אחרים. דוגמאות לערכי מותג: אקולוגיה, מסורת, חדשנות, טכנולוגיה, טבע, בריאות ועוד.

  1. הגדירו את הזהות העסקית שלכם

נסו לאפיין את העסק שלכם. שאלו את עצמכם מה עומד מאחורי העסק שלכם, מה מהות העסק שהקמתם? אם יש לכם סיפור אישי המתקשר לעסק ספרו אותו – הוא יכול בהחלט להיות חלק מהסיפור של העסק וללוות אותו גם באופן שיווקי. זכרו: הזהות של העסק היא הייחודיות שלו והיא שמבדילה אותו מעסקים אחרים.

  1. בחרו נכון את חברת המיתוג שלכם

תחום המיתוג ועיצוב לוגו לעסקים הפך לתחרותי מאוד בשנים האחרונות. תוכלו לבחור בחברת מיתוג או במעצב פרילנסר אך החשוב ביותר הוא לבחור בבעלי מקצוע עם עבודות איכותיות מוכחות. לכן, בעודכם מבצעים סקר שוק בדקו את איכות העיצוב של המעצב או חברת המיתוג. אל תתפתו לאתרים שמציעים לכם לבחור לוגו מתוך מאגר לוגואים מוכנים, מכיוון שלוגואים אלו אינם מעוצבים אישית, כך שגם המתחרים שלכם יכולים לבחור בהם. לוגו של עסק שנראה בדיוק כמו עסק אחר אינו אפקטיבי.
כעת, אחרי שמצאתם חברות מיתוג ומעצבים המציגים עבודות איכותיות ומעצבים אישית תוכלו להתחיל להשוות מחירים של חבילות המיתוג שהם מציעים. שימו לב שלא כל חבילות המיתוג כוללות את אותם תוצרים בדיוק, ולכן חשוב לבחור בחבילה שתתאים לצרכי העסק שלכם.

בהצלחה!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על החשיבות של מסנן לבריכה ביתית

בכל בריכה חשוב שיהיה מסנן שיטהר את המים. אם אין מסנן לבריכה, המים עלולים להזדהם מה שחלילה יוביל לפגיעה ברוחצים. אז ברור שאם בניתם לכם בריכה או שאתם אחראים על בריכה גדולה אחרת במקום כלשהו, אתם חייבים לדאוג לכך שיהיה

קרא עוד»

מתי משלמים היטל השבחה?

היטל השבחה משמעותו סוג של מיסוי, שמגלם בתוכו עלייה בשוויו של נכס שברשותכם. בשורות הבאות נסביר יותר על המשמעות הנרחבת וכמובן מתי נדרשים לשלם את ההיטל הזה.  למי צריכים לשלם את ההיטל  השבחה של הנכס יכולה להיווצר מצעדים שונים, שנעשים

קרא עוד»

צימרים בצפון

מתכננים לצאת לחופשה מפנקת בארץ? אם עד עכשיו התרגלתם לסגור חופשה בבתי מלון באזורים שונים בארץ, כדאי שתחשפו לחוויית חופשה אחרת ומפנקת באמצעות צימרים יוקרתיים בצפון. נכון שבצימר לא תמצאו חדר אוכל עם בופה מטורף, אבל תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה

קרא עוד»