בקבוק עם שם – הפתרון המושלם נגד מיתוג

בקבוקי שתייה אישיים הם מוצר נפוץ מאוד אשר ניתן לראותם כמעט אצל כל אחד. בקבוקי השתייה הנפוצים ביותר הם אלה העשויים מפלסטיק ואשר לרוב מיועדים לשימוש חד פעמי. כמו כן, יש את הבקבוקים רב הפעמיים שמיוצרים מחומרים עמידים כגון נירוסטה, אלומיניום או פלסטיק עבה. אלה הם בקבוקים שמיועדים עבור מבוגרים, אך לעומתם יש את בקבוקי הילדים הממותגים אשר לרוב ניתן לראות עליהם את הדמויות הממותגות מעולם הילדים.

כמו כל מוצר, ניתן להפוך גם את בקבוקי השתייה האישיים למוצר ממותג. כיצד עושים זאת? הדרך פשוטה מאוד – מדפיסים עליה סמל, לוגו, בקבוק עם שם בהתאמה אישית ואפילו תמונה. כל בקבוק בעל הדפסה אישית יכול להוות סוג של פרסום ומיתוג לכל דבר שהוא, אם זה בית עסק, משרד, מכון כושר או אפילו חגיגת בת מצווה ויום הולדת.

פרסום באמצעות מוצרים ממותגים

בעבר, התבסס עולם הפרסום על מודעות רחוב ופרסומים בעיתונים ובמקומונים. זהו תחום שדורש משאבים רבים מכיוון שיש צורך לחזור עליו שוב ושוב על מנת שבית העסק יכנס למודעות של אנשים. כיום, נפוצה יותר שיטת פרסום על ידי מוצרים ממותגים. כמעט כל עסק שמפיק אירוע לעובדיו, עורך כנס לקהל רחב או מעמיד דוכן ביריד, משתדל לחלק באותו מקום מוצר כלשהו אשר נושא את שם העסק ואת הסלוגן שלו.

אחת הבחירות המוצלחות יותר של מוצר ממותג היא בקבוקים. ניתן להדפיס עליהם כמעט כל סוג של הדפסה ולהפוך אותם לכלי פרסום מוצלח מאוד. 

מיתוג באמצעות בקבוקי שתייה

הדפסה על בקבוקים הפכה לפופולארית מאוד בשנים האחרונות. וזאת בשל העובדה כי אנשים רבים מקפידים לשאת עימם בקבוק מים לכל מקום בעקבות המודעות הרבה שיש כיום לחשיבותה של השתייה המרובה במהלך היום.

כמו כן, ענף הספורט התפתח מאוד וכאשר עושים ספורט מכל סוג שהוא, בין אם מדובר על רכיבה באופניים ובין אם מדובר על הליכה או ריצה על הליכון, משחקי כדורגל, טניס, כדורסל וכדומה. יש צורך בבקבוק מים צמוד על מנת שיוכלו לשתות במשך זמן האימון.

באתר אהבה קטנה ניתן להזמין מגוון בקבוקים עם שם.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי יעניין אתכם?

על התהליך של שינוע חומרים מסוכנים

הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מאוד מסובך ומסוכן. זה כרוך במצבים בסיכון גבוה, כגון פיצוצים, שריפות ושפכים. הובלת חומרים מסוכנים היא תהליך מורכב. היא כרוכה בסיכונים מסוכנים לאדם המוביל אותם, בחוסר מידע ומודעות ובחוסר אמצעי אבטחה. יחד עם זאת, הוא

קרא עוד»

חנות צעצועים

חנויות צעצועים הן מקום שבו ילדים והורים יכולים ללכת לקנות את הצעצועים האהובים עליהם. ישנן חנויות צעצועים רבות ושונות המוכרות סוגים שונים של צעצועים. בשנים האחרונות, חנויות צעצועים רבות נסגרו עקב עליית הקניות המקוונות.  עם הגידול במסחר האלקטרוני, אנשים יכולים

קרא עוד»

מהם התסמינים של מחלת דופויטרן?

מחלת דופויטרן היא מצב נדיר הפוגע בדרך כלל באזורי כף היד, האצבעות והאגודל של היד. זה גורם לעיבוי של הרקמה באזורים אלה. המחלה יכולה גם לגרום להתכווצויות ללא כאבים (כאשר חלק אחד של הגוף מתהדק ומתקבע) באזורים אלו. התסמינים כוללים:

קרא עוד»